Як відзначити хрещення дитини. РєР & deg; РЄ рѕс & sbquo; рјр & mu; з & sbquo; рёс & sbquo; сњ рєсђр & mu; сѓс & sbquo; рёрѕс & lsaquo; сђр & mu; р & plusmn; р & mu; рѕрєр & deg ;.

Хрестини вважаються днем духовного народження людини. Це прийняття персонального Ангела, який відтепер буде небесним покровителем свого підопічного. І цілком природно бажання батьків поділитися своєю радістю з найбільш близькими людьми, влаштувати свято, відповідний урочистої події.
Інструкція
1
На обряд хрещення прийнято запрошувати родичів і друзів. Обов'язково присутність хресних батька та матері, відповідальних надалі за духовне виховання малюка. Напишіть і надішліть їм спеціальні запрошення від імені майбутнього винуватця торжества. Вкажіть місце і годину проведення таїнства та святкового обіду.
2
Оформіть кімнату, де проходитиме застілля в біло-золотих тонах. Білий колір асоціюється з чистотою і оновленням, жовтий - з сонячним світлом, теплом. Постеліть білосніжну скатертину, підберіть відповідні столові серветки і прилади. У світлу вазу поставте букет лілій - символ непорочності та святості.
3
Святкове меню з сформованим традиціям повинно включати в себе вироби з тіста і крупи. Тому основним пригощанням на столі можуть бути різноманітні пиріжки, кренделі, плюшки, зроблені з дріжджового і пісочного тіста.
4
Запропонуйте гостям новий несподіваний рецепт каші, який, наприклад, знала ваша бабуся. І відтепер це блюдо ви щорічно станете подавати в День Ангела своєї дитини. Якщо ж ні сімейного секрету, то завжди виручить знаменита гурьевская каша з сухофруктами, горіхами і вершками.
5
Обов'язково на столі має бути присутня птиця (курка, індичка). Її прийнято запікати в глиняному посуді з крупами. Зелень, свіжі овочі асоціюються з весною, початком нового життя. Тому до м'яса подайте різні салати й пряні трави.
6
Не прийнято в цей день зловживати алкоголем. З напоїв пропонують, в основному, легке столове вино, різноманітні соки, ягідні компоти. На хрестинну обіді допустимо присутність старших діти. Їх треба порадувати десертом. Можна кожній дитині зробити невеликий солодкий подарунок на пам'ять про хрестини.
7
Сам хрещеник зазвичай не бере участь у святі в свою честь. Однак коли він підросте, йому буде цікаво дізнатися про цю подію. Зробіть фотографії, зберіть їх в красивий альбом ручної роботи. Попросіть гостей написати в ньому добрі побажання юному християнину. Збережіть його разом з першим хрестиком і хрестильним сукнею на пам'ять про неповторну дні в його житті.