Як відформатувати сторінку.

Зробити текст читабельним, зручним для перегляду, розбити текст або його частини на колонки, створити абзаци і відступи, а також зайнятися оформленням сторінок, прикрасивши їх рамками - все це і багато іншого ви зможете здійснити, якщо займетеся форматуванням документа.
Вам знадобиться
  • - документ, призначений для форматування.
Інструкція
1
Microsoft Word - один з кращих засобів для роботи з текстом і його форматування. При цьому не важливо, чи збираєтеся ви змінювати готовий, набраний заздалегідь, текст або будете його оформляти по ходу написання.
2
Для обробки документа вам знадобиться меню «Формат», що розташоване на верхній панелі інструментів. Клікніть на кнопку з даної написом і в випадаючому вікні виберіть необхідний пункт.
3
Наприклад, «Регістр» допомагає швидко переформатувати виділене слово або фрагмент текст. Ви можете задати параметр оформлення тексту з різними варіантами: як у реченні, усі малі, всі прописні, починати з прописних, змінити регістр.
4
Розділ «Тема» дозволяє оформити документ в єдиному стилі. Для цього виберіть зі списку один з варіантів (переглянути, як тема виглядає «в роботі», можна в правому вікні огляду) та натисніть «ОК».
5
Також ви можете вибрати для тексту будь-який шрифт і стиль оформлення. При необхідності налаштуйте абзаци, відзначаючи їх положення на сторінці і відступ від краю сторінки, вказуючи міжрядковий інтервал і т.п.
6
Не менш цікаво буде і поекспериментувати з кольором шрифту, фону і заливки. Правильно підібране колірне сполучення написів і основного тексту позитивно позначиться на зовнішньому стані всього документа.
7
Красиво виглядає в художньому тексті використання буквиці. Для цього виділіть символ, який ви хочете збільшити, і виберіть пункт «Буквиця» в розділі «Формат». Вкажіть розмір буквиці в рядках і відстань відступу від неї основного тексту. Зверніть увагу, що дана функція доступна лише при виділенні символу, призначеного в якості буквиці, або постановці курсора поряд з буквою. І обов'язково буквица повинна бути на початку абзацу. Інакше ця опція виявиться недоступною.
8
Також в меню «Формат» можна вибрати найбільш підходящу рамку для свого документа, фон і ще дуже багато додаткових засобів оформлення сторінки.