Як налаштувати 3g.

В лічені місяці завдяки агресивному маркетингу гігантів мобільного зв'язку 3g-модеми отримали широке розповсюдження. Треба визнати, що такий спосіб доступу в інтернет хоч і поступається за швидкістю і надійності проводовому варіанту, але компенсує цей недолік повною свободою пересування, що особливо важливо для власників ноутбуків.

Підключення 3g-модема до комп'ютера, як правило, не викликає ускладнень:

  1. Щоб налаштувати 3g модем насамперед вставте його у відповідний роз'єм USB. Приблизно 10-20 секунд буде потрібно системі, щоб впізнати новий пристрій. Як правило, всі такі модеми при першому підключенні представляються системі як новий CD-дисковод, що містить файли, необхідні для подальшої установки і настройки пристрою.
  2. Відкрийте «Мій комп'ютер». Тут ви виявите новий CD-привід. Якщо не спрацював автозапуск, то відкрийте його і запустіть setup.exe вручну.
  3. Майстер установки запропонує вибрати мову подальшого спілкування з ним, шлях для установки програмного забезпечення, після чого здійснить копіювання файлів і необхідні модифікації системи.
  4. На робочому столі і в меню «Пуск» з'явився ярлик для запуску програми, за допомогою якої встановлюватиметься інтернет-з'єднання. Клацніть по ньому, попередньо переконавшись, що модем підключений до комп'ютера.
  5. Перш, ніж підключитися до інтернету, знадобиться налаштувати 3g на дані вашого профілю. Знайдіть кнопку налаштування інтернету і натисніть її. Частину необхідних налаштувань може бути вже виконана оператором мобільного зв'язку, якщо модем був придбаний у конкретного оператора для роботи в його мережі. Значення відсутніх налаштувань потрібно отримати в службі техпідтримки оператора мобільного зв'язку або у менеджерів салону, що спеціалізується на продажу мобільних телефонів.
  6. Налаштування закінчена. Можна натискати «Підключитися» і приступати до роботи в інтернеті.

Як правило, в роботі 3G-модеми досить надійні. В разі проблем з підключенням до інтернету насамперед переконайтеся, що модем щільно вставлений в своє USB-гніздо, а також що на його балансі є необхідні для оплати інтернет-трафіку кошти.