Як бути рішучою.

Навчитися приймати рішення - дуже важливо для кожної людини, а особливо для дівчини, так як сильні риси характеру не завжди даються нам від природи. Але варто лише вирішити стати рішучою, як би дивно це не звучало, і ви помітите, що у вас дуже добре це виходить.
Інструкція
1
Нерішучість народжується через страх, що в результаті зробленого ви можете постати в невигідному світлі або підвести людей. На допомогу вам прийде розуміння того, що за будь вашому рішенні не трапиться вселенської катастрофи, навколишні зрозуміють вас, а ви зробите необхідні життєві висновки.
2
У випадку, якщо необхідно прийняти рішення там, де вирішується так званий питання життя і смерті, необхідно поставитися до даного вибору не як до чогось сверх'значімому, а так, ніби ви вибираєте сукню на випускний. Якщо ж від важливості справи у вас втрачається розум, ви перенапружуєтеся і впадаєте у відчай, то в такому стані робити якої б то не було вибір не має сенсу. Для початку, зніміть значимість з того, що відбувається.
3
Зважуйте всі плюси і мінуси, чесно оцінюючи кожну сторону. Дайте собі час і протягом дня записуйте всі думки, попутно народжуються в вашій голові. У тому з варіантів, де плюси явно переважують, не сумнівайтеся і поступайте саме так.
4
У випадку, якщо плюсів і мінусів приблизно рівна кількість, порадьтеся з близькими. Але не слухайте їх повністю, приймайте їх думки тільки як доповнення до ваших плюсів і мінусів. Вірте собі не менше, ніж оточуючим, так як за своє рішення будете відповідальні лише ви.
5
Ви, звичайно, знаєте, що радити легше, ніж приймати рішення самому. А спробуйте уявити, що вашу ситуацію розповіла подруга, і вам необхідно дати їй раду. Ви подивіться на ситуацію з боку, зможете оцінити її більш об'єктивно і зробите правильний вибір.
6
Буває, що всі розумні способи прийняти рішення ніяк не допомагають, а тільки більше заплутують. У такому випадку варто віддатися в руки долі. Наприклад, киньте кістки. Якщо в результаті рішення буде невірним, ви зможете, принаймні, сказати, що поклалися на долю, а вона розсудила саме так.
7
Крім долі в помічниці можна взяти інтуїцію, адже відомо, що у жінок вона особливо розвинена. Просто напишіть кілька варіантів дій на папері і подивіться на них. Той, що сподобається вам більше, і вирішить результат подій.
8
Згадайте, а чи не було нічого подібного у вашому житті раніше? Може бути, ви робили подібний вибір в минулому, і рішення було прийнято. Використовуйте свій позитивний досвід і поступайте так само.
9
Якщо ви помилилися, і ваше рішення виявилося невірним, не турбуйтеся. Кожна людина вчиться тільки на своїх помилках, тому тепер, коли ви знаєте, як чинити не можна, і зробили відповідні висновки, наступного разу ваше рішення буде правильним, виваженим і швидким.