Як одягнути і нафарбувати ляльку.

Фінальний етап створення ляльки з пластику - найприємніший. Іграшка ще не готова, але ви вже можете «награтися», розфарбовуючи її і підбираючи вбрання. Правда, захопившись творчістю, не забудьте, що результат повинен бути не тільки красивим, але і якісним.
Вам знадобиться
  • - косметика;
  • - ватяні диски:
  • - кисті;
  • - акрилові фарби;
  • - лак.
Інструкція
1
Поки пластик, з якого зроблена лялька, ще не затвердів, іграшку можна тонувати звичайної декоративною косметикою. виберіть рум'яна або пудру, колір яких буде трохи темніше кольору шкіри ляльки. Нанесіть їх за допомогою пухнастою м'якого пензлика з натурального ворсу. Додайте тіні на щоках ближче до лінії росту волосся, на скронях, підборідді і з боків носа на рівні перенісся. Розтушуйте колір, щоб не було помітно меж плям. Розтирайте рум'яна шматочком фетру, що не натискаючи на матеріал занадто сильно, інакше на пластику можуть залишитися сліди.
2
Рум'яна червоного або коралового кольору нанесіть на губи ляльки, рожевими підкресліть щоки, ключиці, коліна та лікті - так шкіра буде виглядати більш живою.
3
Розписати особа яскравішою можна за допомогою акрилової фарби. Це краще робити після повного затвердіння іграшки (випал або самозатвердеваніе, залежно від типу полімерної глини). Розфарбуйте очі. нанесіть світлий відтінок акрилу по всій поверхні райдужки. Коли фарба висохне, зробіть більш темну окантовку. Таку ж зробіть навколо зіниці. Поки покриття не висохло, розтягніть колір «променями» в сторони від зіниці. Додайте колір зіниці, а коли він висохне, намалюйте на очах ляльки відблиск. Закріпіть фарбу за допомогою лаку. Для очей і брів підійде глянсовий, для інших частин ляльки - матовий.
4
Щоб створити костюми для ляльок, ви можете розібратися в правилах викроювання звичайної людської одягу. Потім з урахуванням параметрів ляльки створіть кілька базових викрійок: брюк, прямий двошовної спідниці, блузки. Їх можна буде міняти і доповнювати, створюючи самі різні моделі.
5
Якщо докладні розрахунки здаються вам нудними, імпровізуйте. Спробуйте зшити наряд прямо на ляльці, на живу нитку. Прикладіть іграшку до тканини, обведіть, виріжте з урахуванням припуску 2 см. Потім вирівняйте на ляльці передню і задню боку викрійки і приметайте. Найбільш вдалі моделі можна буде розпустити і перенести на поліетилен або папір, щоб зберегти викрійку.