Як обробити будинок з б/у цегли. Як побудує цегляний будинок.

Багатий вибір оздоблювальних матеріалів для оформлення зовнішніх стін будівель дозволяє швидко і легко привести будинок в порядок. Можна зробити його схожим на кам'яний замок, російську хатинку, українську хату або середземноморське шале, вибравши відповідну фактуру і колір обробки. Непрезентабельний вигляд будиночка з колишнього у вживанні цегли повністю перетворять сайдинг, блок-хаус або декоративна штукатурка.
Вам знадобиться
  • - сайдинг;
  • - блок-хаус;
  • - декоративна штукатурка.
Інструкція
1
Сайдинг відмінно імітує дерев'яне покриття, цегляну та кам'яну кладки. Цей матеріал може захистити і від різних примх природи, особливо в парі з утеплювачем. Сайдинг виробляють з металу, пластику і дерева.
2
Цей оздоблювальний матеріал складається з панелей, які оснащені особливими замками для щільного прикріплення один до одного. До сайдингу йде і безліч спеціальних елементів, які дозволять красиво і легко обробити кути, отвори і краю. Ви можете вибрати контрастні кольори для цих деталей, щоб будинок був більш декоративним.
3
Металевий сайдинг відрізняє підвищена термостійкість, він витримує температуру від -60 до +80 градусів. Якщо ж на ньому є плівка полімерного покриття, це виріб прослужить ще довше. Монтаж металлосайдінга можна здійснювати як по вертикалі, так і по горизонталі.
4
Вініловий сайдинг запропонує вам великий вибір кольору і текстури, що імітують камінь, дерево, цегла і штукатурку. Така обробка прослужить вам близько п'ятдесяти років, добре протистоїть корозії і володіє хімічною інертністю. Вініловий сайдинг легше і дешевше металевого, його не можуть пошкодити комахи, він не плавиться і не підтримує активного горіння.
5
Евровагонка доставить вам набагато більше клопоту у догляді, ніж металевий або вініловий сайдинг. Вона потребує регулярної просочуванні і фарбуванні, вбирає вологу і, звичайно, може спалахнути. Якщо евровагонку встановити на північній стороні, вона може почорніти і згнити.
6
Блок-хаус теж виготовлений з пресованої деревини, просочений антисептиками і антипіренами. Монтаж його досить простий, і ви зможете легко перетворити свій будинок з уживаного цегли в казкову акуратну хату.
7
Для обробки зовнішніх стін будівель можна використовувати і натуральний камінь. Він, звичайно, має чималу вагу, різну товщину і неоднорідність елементів. Монтаж і кладка натурального каменя під силу тільки професіоналам, та й коштує цей матеріал дорого.
8
Штучний камінь вигідно відрізняється від свого натурального предка багатою палітрою і легкістю в роботі. Також він має якісну теплоізоляцію, яка ніколи не зашкодить.
9
Ще один варіант обробки стін з колишнього у вживанні цегли - це декоративна штукатурка. Вона може імітувати різний матеріал: камінь, пісок, дерево. Колір і текстуру такої обробки ви можете створити самі, експериментуючи з кольором і шпателями різної форми. Сучасна штукатурка підвищить вогнестійкість і теплоізоляцію будівлі.