Як швидко зробити зачіску на коротке волосся. закон про опікунство літніх.

Навіть на коротких волоссі можна зробити різні види зачісок, які підійдуть вам. При цьому, разом з укладками, які вимагають багато часу і сил, існують зачіски, який можна зробити самостійно і дуже швидко.
Вам знадобиться
  • - фен;
  • - мус, гель або віск для укладання;
  • - щипці для волосся;
  • - кругла щітка;
  • - шпильки.
Інструкція
1
укласти волосся в залежності від стрижки. На стрижку фасону каре нанесіть невелику кількість мусу для укладки і завийте волосся кінцями назовні і всередину за допомогою фена і круглої щітки. Перший варіант підійде для більш вузького особи, а другий - для широкого або круглого. Також можна урізноманітнити зачіску оригінальним проділом, наприклад, зигзагоподібним. Якщо пасма у особи заважають вам, заколіть їх невидимками або іншими маленькими шпильками. Для офіційної ситуації найкраще підбирати нейтральні аксесуари, наприклад, під колір волосся. Для вечірньої ж зачіски підійдуть яскраві заколки.
2
Для стрижки боб зробіть наступну укладку: нанесіть на волосся віск для укладання і висушіть їх, піднімаючи біля коренів. Для цього можна використовувати спеціальні насадки для фена з дифузором для додання волоссю пишності. Після цього зробіть проділ посередині голови.
3
Скористайтеся спреєм для укладки. Для цього нанесіть його на корені волосся, а потім розчешіть волосся круглою щіткою, одночасно висушуючи феном. Щипцями для волосся обробіть кінчики так, щоб вони трималися разом.
4
Зробіть з короткого волосся зачіску із чубчиком. Для цього нанесіть на них спрей або мус для укладання і висушіть пасма, укладаючи їх так, щоб більша частина перебувала з правого або з лівого боку голови. Така зачіска підійде власницям волосся не довше лінії підборіддя, інакше імпровізована чубчик почне заважати. Рішенням може стати її підтримування невеликої плоскої шпилькою.
5
Експериментуйте з кольором волосся. Хорошим варіантом може стати спеціальна туш для волосся, яка наноситься дуже швидко і на відміну від справжньої фарби легко змивається.
6
Покладіть коротке волосся пір'їнками. Для цього їх кінці слід змастити гелем для укладання. Врахуйте, що така зачіска вимагає певних навичок, і вона може вийти неохайною у виконанні новачка.