Як відключити додаткові послуги МТС.

Оператор «МТС» пропонує своїм абонентам два види опцій: послуги та передплати. Залежно від того, що саме у вас підключено, буде вибиратися і спосіб відключення (лише в деяких випадках). Справа в тому, що існують також і універсальні варіанти деактивації, які можна використовувати в обох випадках.
Інструкція
1
Відключення багатьох послуг відтворюється через відправку USSD-запиту оператору. Однак у кожного з цих запитів може бути свій код. Щоб дізнатися необхідний, відвідайте офіційний сайт компанії. Введіть в рядку пошуку назву цікавить вас опції, відзначте її. Після переходу на нову сторінку виберіть пункт «Відключення». Там буде вказано, як саме і за допомогою яких номерів ви зможете справити деактивацію.
2
Однак існує система, через яку можна відключити і підписку, і послугу, не вдаючись до пошуку додаткових номерів. Ця система носить назву «Інтернет-Помічник». Її легко знайти на офіційному сайті оператора «МТС». Якщо ви раніше ніколи не користувалися системою, вам доведеться зареєструватися в ній (тобто встановити свій особистий пароль для авторизації). Тут є два варіанти, і ви можете скористатися тим, який вам зручніше: відправити USSD-команду * 111 * 25 # або зателефонувати за номером 1118.
3
На головній сторінці «Інтернет-Помічника» є два поля. В перше з них введіть номер свого мобільного телефону, а в друге - встановлений пароль. Зверніть увагу: номер вказується без вісімки.
4
Щойно виконається вхід в систему, і ви потрапите в меню управління, відкрийте в колонці, розташованої ліворуч, розділ «Підписки». На екран будуть виведені всі, які ви раніше активували. Навпаки кожної з них є напис «Видалити підписку». Натисніть на неї, щоб видалити непотрібну підписку.
5
Для відмови від якоїсь послуги «МТС» перейдіть до іншого розділу, він так і називається - «Тарифи і послуги». У ньому вам знадобиться пункт «Управління». Після того як ви кликнете на нього, з'явиться список всіх діючих на вашому номері послуг. Крім інформації про вартість кожної послуги ви побачите ще й кнопку «Відключити».