Як відпустити вуса.

Більшість сучасних чоловіків за допомогою гоління видаляють всю рослинність в нижній частині обличчя. Проте, деяким людям набагато більше йдуть вуса, ніж їх відсутність. При бажанні їх може відростити практично будь статевозрілий чоловік, але важливо знати, як можна зробити вирослі вуса найбільш підходящими до обличчя.
Інструкція
1
Подумайте, чи підійдуть вам вуса і яку їх форму найкраще вибрати. В підборі вам можуть підійти комп'ютерні програми. Спробуйте в Фотошопі накласти на свою фоторафии різні види вусів, від самих тонких до пишних. При цьому враховуйте свій колір волосся. Так ви зможете приблизно уявити собі, як будуть виглядати додаткові волосся на обличчі.
2
Перестаньте голити ділянку шкіри над верхньою губою. У перші дні такі відростаючі вуса можуть виглядати неохайно, тому бажано не призначати на цей період будь-які офіційні заходи або фотозйомку.
3
Коли волосся відросте на пару сантиметрів, можете почати підстригати їх. Робіть це, виходячи з обраного фасону. Вуса можна зробити прямими, а також з кінцями, загнутими вгору або вниз. Така невелика деталь може значно змінити вираз обличчя. Бажано підстригати вуса на нижній частині губи так, щоб вони не заважали вам є. На перших порах до звисаючим вусах може бути непросто звикнути, тому краще почніть з носіння досить короткого волосся на верхній губі.
4
При бажанні змініть зовнішній вигляд вусів, виголивши борозенку посередині губи.
5
Прислухайтеся до думки оточуючих з приводу змін у вашій зовнішності. Ваша дружина або сестра можуть підказати вам, смотритесь ви з боку так, як вам хочеться.
6
Правильно доглядайте за вусами. Їх слід щодня мити з милом під час ранкового гоління. Будь-які додаткові засоби догляду здебільшого не потрібні. Густі вуса слід розчісувати спеціальною щіткою. Слідкуйте за охайністю вусів і після їжі промокайте їх серветкою, якщо побоюєтеся, що на них залишилася їжа.
7
Якщо ваші вуса ростуть рідкісними і тонкими, подумайте, чи має сенс їх відрощувати. Можливо, у вас просто недостатня кількість волосяних фолікулів в конкретному місці. В даному випадку вам не допоможуть засоби для росту волосся. Слід або змиритися з рідкісними вусами, або взагалі їх збрити.