Як не соромитися очок.

Окуляри стають справжнім джерелом комплексів для багатьох, особливо якщо до цього не виникало проблем із зором. Лінзи підходять далеко не всім, тому окуляри стають єдиним способом чітко бачити. Побороти горе і негативні переживання в даному випадку цілком можливо, адже в даний час існує модна тенденція, завдяки якій навіть люди зі стовідсотковим зором набувають собі цей цікавий аксесуар.
Інструкція
1
Підберіть красиву, стильну і зручну оправу, а якщо є можливість, то кілька. Вона повинна не тільки підходити вашому типу особи, а й викликати лише комфортні відчуття. Різноманітність асортименту сучасних оптик настільки велике, що ви напевно зможете знайти для себе найбільш підходящий варіант.
2
Зробіть стрижку, яка найкраще підходить вам. Наприклад, якщо ви вибрали квадратну оправу темного відтінку, романтичні локони вже будуть виглядати недоречно. В даному випадку для вас буде оптимальна структурована стрижка з чіткими лініями.
3
Підберіть правильний макіяж, проконсультувавшись з професійним візажистом. Наприклад, при короткозорості лінзи окулярів візуально зменшують очі. Саме тому вам необхідно збільшувати їх за рахунок відтінків тіней, чіткої підводки і добре профарбованих і підкручених вій.
4
Орієнтуйтеся на зірок, які носять окуляри, але виглядають при цьому неймовірно стильно і тримаються завжди на висоті. В даний час в кіноіндустрії та шоу-бізнесі спостерігається справжній модний бум: знаменитості світового масштабу роблять окуляри яскравим аксесуаром свого іміджу, незалежно від того, яке у них зір. Надихнетеся фотографіями в стильних окулярах Дженніфер Лопес, Ніколь Кідман, Евеліни Хромченко, Демі Мур, Софії Лорен і багатьох інших.
5
Влаштуйте фотосесію у професійного фотографа, де ви в окулярах. При цьому спробуйте кілька різних образів: діловий стиль, підкреслено-сексуальний імідж. Хороший майстер дозволить вам поглянути на себе з боку і переконатися, наскільки ви привабливі в окулярах.
Корисна порада
Будьте впевнені в собі, намагайтеся перебувати в центрі уваги у великих компаніях і частіше милуйтеся собою. Захоплені погляди оточуючих, ідеальний зовнішній вигляд і насолоду життям допоможуть подолати багато комплексів.