Як почистити пральну машину автомат. позбавити машину- автомат від накипу.

Кожна марка пральної машини включає в себе інструкцію по експлуатації та догляду. Тому перед тим, як почати чистити машинку, необхідно ознайомитися з особливостями і вказівками. Ну і, звичайно ж, якщо ви хочете продовжити термін дії вашої пральної машини, потрібно забезпечити належний догляд і чистку.
Інструкція
1
Найпростіше чистити пральну машину зовні. На ній залишаються плями від прального порошку, води і відбілювача. Все це легко очистити ганчіркою, змоченою в теплій воді. Для ефективності можна додати трохи рідини для миття посуду.
2
Для того, щоб видалити неприємний запах, який йде зсередини машини, потрібно насипати прямо в барабан трохи відбілювача. І прогнати машинку за найвищої температури (без білизни).
3
Також не потрібно забувати про чистку фільтра. Підкласти ганчірку, відкрити отвір фільтра і вручну витягнути пух, накип та інше сміття. Чистити фільтр необхідно раз на 3 місяці.
4
Пральну машину потрібно чистити і зсередини. Для цього потрібно відкрити дверцята і помити її з внутрішньої сторони за допомогою ганчірки, змоченої теплою водою з рідиною для миття посуду. Добре почистити щілини навколо дверцят, гумку (можна використовувати зубну щітку, дуже зручно). Не забудьте зняти стакан для порошку і відбілювача. І також добре почистити під проточною водою за допомогою йоржика.
5
Для того, щоб позбутися від накипу, потрібно взяти 200 гр. лимонної кислоти і засипати в отвір для порошку. Включити на найвищу температуру (зазвичай це 90 градусів) і прогнати (порожню). Після цього ви побачите, скільки накипу вийшло. Робіть таку чистку раз на півроку.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=S_pZO8l0PvY
Корисна порада
Не потрібно чистити накип за допомогою оцту, він може зруйнувати гумові шланги і трубки.