Як відкрити гаманець Webmoney на Україні.

Зареєструватися в системі Webmoney можуть резиденти не тільки Росії, але й інших країн, включаючи Україну. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму та пройти нескладну процедуру верифікації. Після цього ви зможете використовувати всі основні можливості системи: поповнювати електронний гаманець, виводити гроші, здійснювати покупки, приймати і відправляти перекази.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - доступ в інтернет;
  • - адреса електронної пошти;
  • - мобільний телефон (не обов'язково, але бажано).
Інструкція
1
Відкрийте головну сторінку системи. В її лівій частині знаходиться кнопка з написом «Реєстрація». Клікніть на неї, після чого перед вами відкриється сторінка реєстраційної форми.
2
Введіть у спеціальне поле номер свого стільникового телефону в міжнародному форматі. Для українського мобільного номера це код країни 38, потім префікс оператора зв'язку і власне семизначний номер. Після введення номера натисніть кнопку «Продовжити».
3
Введіть свої дані - прізвище, ім'я та по батькові, дату народження, адресу проживання, контактну інформацію - в призначені для них поля. Виберіть також секретне питання на випадок додаткової ідентифікації і запропонуйте свій варіант відповіді. Запам'ятайте, в якому регістрі ввели відповідь і чи використовували малі літери. Перевірте правильність введення даних і збережіть їх.
4
Перевірте електронну пошту. Якщо вам прийшов лист від системи, пройдіть по міститься в ньому посиланням або введіть перевірочний код на сторінці реєстрації. Якщо лист не прийшов, клікніть на клавішу його повторного відправлення. Система також дає вам можливість перевірити правильність введення електронної адреси та при наявності помилок виправити їх, після чого замовити перевірочне лист повторно.
5
Дочекайтеся СМС від системи на свій мобільний номер і введіть перевірочний код, який міститься в ньому, в призначене для цього поле. Алгоритм перевірки аналогічний верифікації адреси електронної пошти: можна перевірити, чи немає помилок, виправити їх при необхідності і замовити повторне СМС.
6
Придумайте пароль і введіть його повторно. Постарайтеся використовувати букви і цифри, чергувати великі літери з малими. Чим складніше можливим хакерам буде його підібрати, тим він надійніший. Запам'ятайте пароль і ніколи нікому його не повідомляйте.
7
Заведіть гаманець в системі після переходу на відповідну сторінку по успішному завершенні реєстрації. Для цього використовуйте простий і зрозумілий інтерфейс системи. Ви можете завести одночасно кілька гаманців у різних валютах: доларах, євро, російських рублях, українських гривнях та низці валют інших країн СНД.