Як відкрити туристичне агентство на Україні.

Туристичний бізнес, в тому числі і на Україні, вважається сферою, в якій можна розпочати діяльність, володіючи відносно невеликими коштами. Завдання полегшує і те, що по діючим українським законам отримувати ліцензію на цей вид діяльності не потрібно. І хоча конкуренція в цій сфері висока, шанси на успіх при розумному підході є.
Вам знадобиться
  • - приміщення під офіс (можна орендувати);
  • - свідоцтво про державну реєстрацію фірми або суб'єкта підприємницької діяльності - фізичної особи (український аналог індивідуального підприємця);
  • - договори з туроператорами ;
  • - інтернет-сайт;
  • - не менше ніж 2-3 телефонних ліній.
Інструкція
1
Підберіть приміщення під майбутнє турагентство. Хоча неабияка частка турів набувається без візиту до турфірми - через інтернет або по телефону - скидати з рахунків тих, хто побажає відвідати ваш офіс, не слід. Для потреб невеликого агентства достатньо однієї кімнати на два-чотири робочих місця. Має значення презентабельний вигляд і зручність розташування. Клієнтові повинно бути комфортно дістатися до вас і громадським транспортом, і на машині. Важливе також питання з паркуванням. За інших рівних умов (а ціни на тури приблизно однакові) турист вибере ту фірму, в офіс якої йому зручніше потрапити.
2
Приділіть особливу увагу телефонізації свого офісу. Число телефонних ліній повинна дорівнювати кількості співробітників в офісі. Величезне значення має також можливість зберегти за фірмою телефонні номери в разі переїзду. Ідеальний варіант - міські номери, мобільні викликають у клієнта менше довіри. Так що прямими міськими номерами мобільних телефонів варто користуватися тільки в крайньому випадку: їх легко розпізнати по набору цифр.
3
Приступайте до реєстрації фірми після вирішення питання з офісом. При варіанті суб'єкта підприємницької діяльності - фізичної особи - простіше, так як той реєструється за адресою прописки, фірмі ж потрібен юридичну адресу. Процедура державної реєстрації фірми або підприємця досить обширна і заслуговує окремого розгляду. Головне - обов'язково вкажіть в числі кодів економічної діяльності турагентську.
4
Наберіть персонал. Навіть якщо у вас сімейний бізнес, в якому безпосередньо задіяні члени сім'ї, хоча б один помічник зайвим не буде, особливо володіє досвідом роботи в туризмі. В силу специфіки бізнесу особливого значення набувають комунікабельність і стресостійкість: серед клієнтів часто трапляються примхливі, вибагливі, а часом і відверто неадекватні люди.
5
Оберіть туроператорів, тури яких будете продавати. Для цього вивчите відгуки у них туристів, а по можливості турагентств. Оскільки ви збираєтеся продавати чужий продукт, на якість якого вплинути не можете, надійність його постачальника набуває першочергового значення. Адже крайнім перед незадоволеним туристом опинитеся ви, а основою вашого доходу з часом повинні стати постійні клієнти. На великі комісії туроператора на перших порах не розраховуйте - в середньому, це 8-10% від вартості туру. Але при хороших продажах її розмір може бути відчутно збільшений.
6
Створіть сайт турфірми, краще за допомогою професіоналів. Він повинен бути зручний, мати привабливий дизайн. Не буде зайвою система онлайн-замовлення турів, але при її наявності ваші менеджери повинні оперативно реагувати на кожне замовлення. При створенні та розкрутці сайту краще всього звернутися за допомогою до професіоналів, які забезпечать безперебійну роботу цього потужному інструменту продажів. Оперативно оновлюйте інформацію на сайті у міру потреби. Наявність застарілих відомостей боляче вдарить по вашому іміджу. По можливості доручіть цю роботу окремій людині. Не виключено, що фрилансеру, але відповідального і надійного.
7
Продумайте рекламну стратегію. Реклама повинна супроводжувати вашу діяльність з самого її початку. Регулярно розміщуйте її в популярних ЗМІ, на відвідуваних форумах, використовуйте по максимуму вивіски, стенди з інформацією про тури і т.п. При розміщенні офісу в спальному районі (ставка на крокову доступність до будинку потенційного клієнта може принести свої плоди при відповідному графіку роботи) ефективними можуть бути листівки, що роздаються в навколишніх людних місцях і поширювані по поштових скриньках. У перші дні після відкриття можуть бути корисними різні акції, що привертають клієнта. Наприклад, істотна знижка на допомогу в оформленні візи. Оперативно інформуйте потенційного клієнта також про знижки та акції, які декларуються туроператорами.