Як облаштувати своїми руками гараж. верстак для лещат в гараж своїми руками.

Гараж призначений не тільки для автомобіля, але і для зберігання інструментів на випадок непередбаченого ремонту. Для зручності користування недостатньо провести якісну внутрішню обробку - його слід облаштувати за всіма правилами.
Інструкція
1
Організуйте місця храненіяДля розміщення безлічі автомобільних аксесуарів підготуйте спеціальні секції з полками, гачки, кріплення і кронштейни. Підберіть готовий стелаж або самі зробіть збірну конструкцію з металевих стійок. Виберіть її розміри, беручи до уваги, що сумарне навантаження на одну стандартну секцію повинна складати не більше 500 кг.
2
Виготовте робочий столДля цього зробіть верстак з брусків або дощок, покрийте його металевим листом 2-4 мм і закріпіть на ньому лещата за допомогою болтів. Для обслуговування автомобіля в гаражі необхідно мати набір різноманітних гайкових ключів. Ці інструменти можна розмістити на стіні біля верстата. Ви легко зможете відшукати потрібний ключ, якщо зробите для них полку з виступаючими штирями.
3
Раціонально розставте предметиРаспределіте інструменти в залежності від частоти їх використання. Все, що повинно бути під рукою, повісьте уздовж стін і розкладіть по найближчих скриньках в стелажі. Для важких речей відведіть місце на підлозі, для запасних шин і коліс - під стелею.
4
Встановіть кронштейниДля сезонного зберігання коліс кронштейни закріпіть вище - це вивільнить простір. Буде незайвим захистити покришки від пилу, тому запасіть для них чохли або пакети.
5
Продумайте систему освещеніяСделайте кілька джерел світла: один - над верстатом, інші - в різних кінцях гаража. Передбачте можливість одночасного підключення електроприладів. Визначте місця для розеток над робочим столом і недалеко від входу. Встановіть подвійний вимикач - так ви зможете висвітлювати потрібну частину приміщення і економити електроенергію.
6
Відведіть місце для зберігання робочого одягу - вона завжди знадобиться на випадок непередбаченого ремонту. Можна залишати це вбрання на вішалці або прибирати на полицю. Щоб роба НЕ припадала пилом, залишайте її в пластиковому мішку для одягу.
7
Подбайте про безпеку гаражі є невеликі запаси масла, бензину або інших специфічних рідин. Щоб виключити випадкове використання, виділіть для їх зберігання окрему полицю або шафу ближче до виходу. Тут же тримайте невеликий ящик з піском і вогнегасник.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=BBRSFOMChgU
Зверніть увагу
Щоб не займати місце на підлозі, закріпіть по стінах гачки - на них можна розмістити багато корисних речей: електроприлади, троси, садовий інвентар.
Корисна порада
Зберігайте колеса на відкидних кронштейнах - вони закріплюються на стелі, звільняючи місце на стіні для полиць.