Як відкрити центр дозвілля.

Центри дозвілля - затребуваний напрямок бізнесу. І хоча цей напрямок потребує серйозних вкладень, однак і віддача при грамотному підході може бути відповідна. Запорукою цього служать правильно підібране приміщення, грамотно відібраний, кваліфікований персонал, рівень сервісу, набір послуг, пропонованих клієнтам і якість їх надання.
Інструкція
1
Підберіть відповідне приміщення, яке задовольняє всім вашим потребам. Запити будуть повністю залежати від ваших планів: які послуги ви плануєте надавати в своєму центрі. У будь-якому випадку, буде потрібно кілька окремих просторих приміщень: наприклад, під бар, дискотеку, боулінг-центр, більярдну, СПА. Оскільки бару, швидше за все, буде потрібно ліцензія на торгівлю алкоголем, серйозне значення набуває відстань від дитячих і спортивних об'єктів, лікарень і поліклінік, обумовлене положеннями законодавства вашого регіону. Врахуйте також специфічні вимоги щодо звукоізоляції, вентиляції, пожежної безпеки та багато інших.
2
Укладіть договір оренди обраного вами приміщення або, якщо є можливість, придбайте його у власність та в разі придбання зареєструйте його на себе або свою фірму в установленому законом порядку. Для цього потрібно буде звернутися в територіальний підрозділ Росреєстрації з пакетом необхідних документів.
3
Займіться ремонтом приміщення і його переобладнанням під потреби майбутнього центру. Тут важливо не скупитися на послуги дизайнерів і будівельників вищого класу, а при виборі матеріалів для внутрішньої обробки враховувати міркування не тільки естетики, а й екології та безпеки.
4
Займіться збором необхідних ліцензій паралельно з ремонтом. Буде потрібна як мінімум ліцензія на торгівлю алкоголем в барі. Потреба в інших залежить від обраних вами напрямків та особливостей федерального і місцевого законодавства. Не виключено, що інші й не знадобляться.
5
Закупіть і встановіть необхідне обладнання. Погодьте можливість його установки з тими, хто буде робити ремонт у вашому приміщенні. Оптимально провести необхідні роботи за допомогою цих же фахівцями або, ще краще, їх спільними з постачальниками обладнання зусиллями.
6
Наберіть персонал майбутнього центру з урахуванням його масштабів і вибраних вами напрямків. Ці параметри визначають, скільки народу і володіє якимись спеціальностями вам потрібно найняти.
7
Продумайте рекламну стратегію. Для серйозного розважального центру краще задіяти кілька каналів інформування споживача: ЗМІ, зовнішня реклама, роздача листівок та буклетів в новому місці і рознос по поштових скриньках. Корисними можуть бути флаєри, що дають право на знижки. Своєчасно проінформуйте майбутніх відвідувачів про швидке відкриття, знижки та акції, які для них приготували (цей напрям потрібно буде продумати окремо). Все це гарантовано приверне до вас відвідувачів в перші дні роботи. Чи вдасться їх утримати і далі, залежатиме тільки від вас і набраного вами персоналу.