Як перенести відео з комп'ютера на телефон.

Певна категорія мобільних телефонів підтримує функцію відтворення відеофайлів. Природно, перед запуском відео з телефону необхідно підготувати файл і правильного його скопіювати.
Інструкція
1
Для початку спробуйте перемістити відеофайл на флеш-карту мобільного телефону. Придбайте карт-рідер, що підключається до USB-порту комп'ютера. Краще відразу виберіть універсальний пристрій, який підтримує роботу з більшістю популярних форматів флеш-карт.
2
Врахуйте, що деякі ноутбуки мають вбудований карт-рідер. Перед підключенням флешки Цей пристрій вивчіть його характеристики. Переконайтеся в тому, що карт-рідер підтримує роботу з потрібним форматом накопичувача. Для підключення флешок MicroSD використовуйте SD-адаптер.
3
Після визначення флеш-карти системою відкрийте меню «Мій комп'ютер» і скопіюйте відеофайл. Виконайте безпечне вилучення накопичувача і підключіть телефон.
4
Для передачі файлів невеликого розміру використовуйте бездротовий канал Bluetooth. Певна частина мобільних комп'ютерів володіє вбудованим Bluetooth-модулем. Встановіть додаток для настройки цього пристрою.
5
Якщо ви володієте портативним Bluetooth-адаптером, підключіть його до стаціонарного комп'ютера. Налаштуйте це обладнання. Відкрийте меню «Мій комп'ютер» і перейдіть в папку з потрібним відеофайлом.
6
Активуйте роботу Bluetooth-модуля мобільного телефону. Клікніть правою кнопкою миші по файлу і наведіть курсор на поле «Відправити».
7
У розгорнулося меню виберіть пункт «Пристрій Bluetooth». Після визначення мобільного телефону виділіть його іконку і натисніть кнопку «Далі». Підтвердіть прийом файлу, використовуючи клавіші телефону.
8
Відеофайли деяких типів можуть не запускатися за допомогою мобільного пристрою. У такій ситуації використовуйте програму Total Video Converter. Якщо ви не хочете розбиратися з функціоналом цього додатка, встановіть утиліту Avi to 3gp Converter. Виконайте конвертацію файлу в формат 3gp і перемістіть його в пам'ять мобільного телефону.