Як налаштувати бездротовий інтернет. Налаштування бездротового інтернету.

У сучасному світі більшість людей поступово відмовляються від кабелів та інших незручностей проводового інтернету . І це не дивно. Навіщо прив'язувати себе і ноутбук до конкретного місця, коли є можливість розгулювати з ним по всій квартирі і навіть за її межами? Практично всі провайдери пропонують підключити послугу бездротового WiFi інтернету . Але є способи, що дозволяють обійти систему і неабияк заощадити. Ми розповімо вам, як же налаштувати бездротовий інтернет у себе вдома. На прикладі провайдера Білайн і роутера D-Link dir 615.
Вам знадобиться
  • WiFi роутер
  • Ноутбук або ПК з WiFi адаптером
  • LAN кабель
Інструкція
1
Установка роутера.Самое оптимальне розташування цього пристрою - в центрі квартири. Це дозволить домогтися найкращого сигналу в будь-якому її куточку. Після установки роутера підключіть його до комп'ютера або ноутбука мережевим кабелем, доданим в комплекті, вставивши один його кінець в мережеву карту, а іншу в будь LAN порт. Зайдіть в меню роутера, набравши в будь-якому браузері//192.168.0.1, використовуючи ім'я користувача admin. Зайдіть в пункт Setup - Internet Connection Setup Wizard. 2 рази натисніть next, а в третьому кроці виберіть username (Russia L2TP).
2
Далі слід ввести ваш логін і пароль до інтернету, DNS Setting залиште стандартними, а в пункті L2TP Server IP Address введіть tp.corbina.net. Натисніть connect. Після цього буде потрібно перезавантажити роутер шляхом відключення від нього харчування не менше ніж на 15 секунд. Ця дія слід виконувати, якщо перезавантаження не сталася автоматично.
3
Налаштування WiFi.Зайдіте в Setup - Wireless Settings - Wireless Network Setup Wizard. Тепер послідовно введіть ім'я вашої майбутньої мережі та пароль до неї. Після натискання кнопки Save, бездротова мережа буде готова до роботи. У разі відсутності доступу в інтернет з ноутбука - перезавантажте роутер.
Зверніть увагу
Встановлюйте складні паролі, що містять букви, цифри й символи для уникнення злому вашого роутера.
Корисна порада
Намагайтеся не скидати настройки роутера на заводські після настройкі.В разі неправильної роботи пристрою - відновите прошивку, завантажену з сайту виробника.
Широке поширення ноутбуків привело до того, що провідні локальні мережі поступово зникають. На зміну їм приходять більш зручні бездротові мережі . Мінус в тому, що багато провайдерів досі налаштовують безкоштовно тільки кабельне підключення.
Вам знадобиться
  • - мережевий кабель;
  • - Wi-Fi маршрутизатор.
Інструкція
1
Для створення власної бездротової мережі з підключенням до інтернету вам буде потрібно Wi-Fi маршрутизатор. Це пристрій поєднує в собі функції мережевого концентратора і Wi-Fi передавача.
2
При виборі Wi-Fi маршрутизатора слід врахувати наступні параметри: діапазон розповсюдження сигналу і максимальну кількість підключаються. Придбайте відповідний вам маршрутизатор.
3
Оберіть місце для установки пристрою. Ні в якому разі не ховайте його в шафу або інше важкодоступне місце. Це утруднить підключення Wi-Fi маршрутизатора до мережі змінного струму і знизить рівень сигналу.
4
Підключіть кабель провайдера до порту Internet маршрутизатора. З'єднайте це пристрій з ноутбуком через порт LAN. Це потрібно для настройки маршрутизатора.
5
Вивчіть інструкцію до пристрою. Знайдіть його IP-адресу. Введіть його в адресний рядок браузера, щоб відкрити меню налаштувань.
6
Перейдіть до пункту "Налаштування мережі » або Internet Setup Wizard. Вкажіть протокол передачі даних, точку доступу провайдера, ваш логін і пароль для доступу в інтернет.
7
Відкрийте настройки бездротового мережі Wi-Fi або Wireless Setup Wizard. Вкажіть ім'я майбутньої бездротової точки доступу, пароль для підключення до неї, вид радіосигналу і тип шифрування даних. Наприклад: HOME_Wi-Fi, 12345670, 802.11g, WPA2-PSK. Останні два параметри слід підбирати під характеристики ваших ноутбуків.
8
Збережіть налаштування і перезавантажте Wi-Fi маршрутизатор. Якщо останню операцію не можна провести програмним методом, то вимкніть живлення від пристрою на півхвилини.
9
Увімкніть ноутбук. Активуйте пошук бездротових мереж і підключіться до створеної вами точці доступу. Перевірте наявність з'єднання з інтернетом.