Як підвищити напругу в автомобілі. підняти напругу на мотоциклі.

При падінні обертання стартера, напруги і щільності електроліту в акумуляторі, а також при недостатній яскравості світла фар варто задуматися про те, що, ймовірно, генератор на вашому автомобілі виробляє напругу, меншу від норми. Дану неполадку потрібно виправити якомога швидше.
Вам знадобиться
  • - набір гайкових ключів;
  • - автомобільний ампервольтомметр або мультиметр;
  • - електронний тахометр;
  • - приводний ремінь генератора;
  • - реле-регулятор.
Інструкція
1
Перевірте величину і якість перехідних опорів на з'єднувальних колодках, клемах і контактах основної маси автомобіля. Двигун в цей момент необхідно заглушити, а акумуляторну батарею - від'єднати. Виконайте це за допомогою автомобільного ампервольтомметр або мультиметра, включивши їх в режим роботи з малими опорами. Величину опору встановите не вище 0,3 Ома.
2
Огляньте кожне з місць підключення проводів до генератора автомобіля, шасі, стартеру, реле-регулятору, блоку запобіжників і акумулятору. Всі контакти і клеми очистіть від окислів і бруду, перевірте затяжку гучних або болтових кріплень на клемах стартера і генератора. Зніміть і огляньте щітковий вузол. Замініть при необхідності щітки генератора. Проведіть ретельну перевірку кріплення шини маси між картером двигуна і шасі автомобіля, встановивши їх на потрібному рівні.
3
Обстежуйте приводний ремінь і його натяг, замінивши в тому випадку, якщо він провис до самого низу струмка шківа. Визначте, наскільки добре натягнуть ремінь, натискаючи на нього по центру найбільш довгої ділянки передачі із зусиллям до 5 кг. Відхилення не повинно перевищувати 12-15 мм.
4
Виконайте підключення тахометра до системи запалювання. Налаштуйте мультиметр або автомобільний ампервольтомметр в режим роботи з напругою до 20 Вольт і підключіть його до силового висновку на генераторі. Заведіть двигун, встановивши його обороти до 2500-3000 об/хв. Переконайтеся, що напруга силового виведення генератора не перевищує 14,2 Вольта. Клацніть тумблер дальнього світла фар. Слідкуйте, щоб напруга на генераторної клеми не падало нижче 13 Вольт. Якщо вам так і не вдалося самостійно збільшити потужність генератора, то це означає, що необхідно провести його повну заміну.