Як перевести кошеня на корм.

Ви завели вихованця - маленького і дуже милого кошеня. Одне з головних питань про догляд за ним, що виникає в голові господаря: в які терміни і як перевести це миле створіння на спеціалізований корм для кішок, тому цей спосіб годування найбільш оптимальний, зручний і практичний.
Інструкція
1
Подбайте про те, щоб перехід на корм був плавним і безболісним для тварини. Це необхідно для того, щоб уникнути таких неприємних побічних ефектів як пронос, блювота або запор. Не варто проводити експерименти з різними кормами, переводити на промислове харчування на час, а потім повертатися до натуральної їжі. Перехід повинен бути здійснений раз і назавжди, так як для кішок головним є запах і консистенція того, що вони їдять, а смак стоїть далеко не на першому місці. Крім того, міняють свої звички ці тварини вкрай важко.
2
Переводите кошеня на корм не раніше ніж в 2 місяці від народження, коли у нього трохи зміцніють зуби. На сухий корм найкраще переводити тільки на другому році життя. А в перший рік кошеняті буде корисний натуральний корм, що складається на 90% з м'ясної та рибного паштету і на 10% з овочів (кабачок, патисон, морква, капуста, крім білокачанної, болгарський перець). Крім цього необхідно давати сир, сирі яйця, молоко і вітаміни. Тоді у вас виросте здорова тварина.
3
Виберіть відповідний корм для вашого вихованця. Врахуйте, що корми економ класу менш поживні і некорисні навіть для дорослих кішок. А вашому малюку потрібен якісний і повноцінний раціон, тому зверніть увагу на харчування для кошенят супер преміум класу.
4
Переводите кошеня на корм поступово. Весь процес повинен зайняти близько 2-х тижнів. У кожному разі все буде індивідуально. Одні тварини швидко й охоче переходять на «сушку» або м'який корм, а інші важко і з повним небажанням. Алгоритм дій наступний: кожен день протягом 10-15 діб необхідно скорочувати кількість натуральної їжі приблизно на 1/10-1/15 і на стільки ж збільшувати дозу промислового корму.
5
Годуйте кошеня 4-5 разів на день невеликими порціями. Для цього уважно читайте вказівки на етикетці з кормом. Ближче до року можна перевести тварину на 2-х разове харчування. І не забувайте залишати своєму вихованцеві достатню кількість свіжої води.
6
В подальшому не використовуйте при годуванні змішаний раціон (натуральні продукти і промисловий корм). Справа в тому, що корми для тварин преміум-класу добре збалансовані. І додавання натуральних продуктів порушить правильне співвідношення речовин, що зашкодить організму тварини і призведе до порушень обміну речовин і різних хвороб травного тракту.
Зверніть увагу
Відомо, що кішки в природі харчуються маленькими порціями до 7 разів на добу, п'ють мало рідини і у них не розтягується шлунок як у людей і собак. Тому краще годувати кішку 3-5 разів на день. Змішувати корму різних фірм вкрай не рекомендується через різне співвідношення вітамінів та поживних речовин.