Як перенести мийку на кухні. облаштувати кімнату онлайн.

Розташування мийки на кухні може не влаштовувати господиню, тому деякі власники житла вирішуються на зміна планування. Але перш, ніж затіяти перенос сантехнічного обладнання, ви повинні отримати дозвіл вашої керуючої компанії на відключення води в зазначені часи.Также є роботи, які вам можуть заборонити проводити без присутності майстра-сантехніка.
Вам знадобиться
  • - сифон з гофрованої трубою;
  • - гнучкі шланги для води.
Інструкція
1
Кухня є «мокрою» зоною підвищеного ризику, тому проінформуйте про початок ремонту і демонтажу сантехніки контору, яка стежить за технічним станом вашого будинку. Дозвіл на такі роботи видається звичайно на час з десятої години ранку і до трьох пополудні, щоб ви не завдавали великих незручностей іншим мешканцям.
2
У вас повинен бути на руках схвалений відповідними службами план-ескіз проекту, на якому буде ясно видно, який буде ваша кухня після перенесення мийки. Сусіди мають право розпитати вас про ведуться у вас в квартирі роботах. Тому щоб уникнути конфліктів і неприємностей, поясніть іншим мешканцям будинку, що саме ви хочете робити.
3
В будь-якому разі не можна переносити мийку в таке місце, де вона опиниться над житловою кімнатою квартири знизу. Розробіть перепланування в межах кухні.
4
Якщо вам потрібно лише злегка змінити місце розташування мийки, скористайтеся гофрованим сифоном для зливу і гнучкими шлангами для подачі води. Гофровану трубу сифона ви легко загнеться в будь-яку сторону і додасте їй потрібне вам положення. У цього виробу є один, але значний мінус - його дуже важко чистити.
5
Щоб мийка на новому місці не створювала вам проблем зі зливом, підніміть її на висоту 3-5 сантиметрів на кожен метр переносу. Тобто при переміщенні раковини на два метра підійміть її на 6-10 сантиметрів.
6
В цьому випадку логічно буде підняти рівень підлоги кухні, щоб всі поверхні залишилися на одному рівні. Подіум в робочій зоні приміщення послужить відмінною маскуванням для сантехнічних комунікацій і додатковим декором.
7
Миття можна перенести до вікна, тоді ви повною мірою використовуєте денне світло. Якщо приміщення кухні досить просторо, влаштуйте в його середині робочий «острівець» з раковиною і обробним столом. Це виглядає оригінально і красиво, ви будете задоволені результатами своєї праці з перепланування та перенесення мийки в інше місце.