Як перенести фото на комп'ютер. Як перекачати з ipad.

Ще років п'ятнадцять тому людини, що має можливість зробити фотознімок, можна було безпомилково виділити серед всіх інших людей по наявності фотокамери. Якщо, звичайно, він не був шпигуном. Сьогодні майже кожен перехожий може зробити собі знімок на пам'ять, і більш актуальним стало питання - що з фотографією робити далі. Один з варіантів відповіді - зберегти в комп'ютер.
Інструкція
1
Якщо фотографія є тільки в паперовому варіанті, її необхідно перевести в електронний вигляд - оцифрувати. Пристрій, призначений для такої операції, називається сканером. Якщо воно у вас є, инсталлировано в операційну систему, приєднано до комп'ютера і включено в мережу, досить помістити фотографію лицьовою стороною на скло і закрити кришку. Більшість сканерів відразу після цього починають роботу, але якщо ваш цього не зробить, натисніть клавішу початку сканування на його передній панелі.
2
Коли драйвер сканера покаже попередній результат сканування, оцініть його якість. Якщо необхідно, підберіть параметри за допомогою елементів управління і зробіть повторне сканування за допомогою відповідної кнопки в інтерфейсі драйвера. Кнопка початку основного процесу запускає повноцінне сканування, яке триватиме у декілька разів довше попереднього. Коли воно завершиться, у вас з'явиться можливість зберегти оцифрованную фотографію у файл або передати її для обробки в який-небудь графічний редактор.
3
За відсутності сканера можна пошукати його у знайомих, а в офісі більшості підприємств і компаній такий пристрій знайти ще простіше. Інший варіант - звернутися у фотоательє. Більшість з них займаються комп'ютерною обробкою фотографій і мають все необхідне обладнання. Зрозуміло, ця послуга буде платною, крім того, перед походом у фотоательє вам треба подумати про носія, на який буде записана оцифрована фотографія - це може бути оптичний диск, флешка, дискета. Якщо ваш стільниковий телефон підключається до комп'ютера без спеціальних драйверів, можна використовувати і його.
4
Якщо Фото отримано в електронному вигляді і питання лише в переміщенні його в комп'ютер (наприклад, з цифрової фотокамери або стільникового телефону), завдання вирішується простіше. Більшість цифрових пристроїв розраховане на роботу з комп'ютером і продається в комплекті з необхідним програмним забезпеченням і сполучними проводами. Кабель можна придбати і окремо, а необхідні драйвери завантажити з сайту виробника, відшукавши їх за назвою моделі.
5
Установка драйверів необхідна далеко не завжди - спробуйте просто підключити цифровий пристрій до USB-роз'єму комп'ютера. Операційна система сама спробує впізнати його і, якщо це вдасться, запропонує відкрити список фотографій у файл-менеджері або програмою для перегляду зображень. Вам залишиться лише знайти в списку папок потрібну і перетягнути мишкою файл фотографії в який-небудь каталог комп'ютера.