Як очистити комп'ютер від непотрібних програм.

Після довгого використання персонального комп'ютера на його жорсткому диску накопичується велика кількість непотрібних додатків. Крім того, що дані програми займають місце на системному розділі вінчестера, вони можуть уповільнювати роботу ПК в цілому.
Вам знадобиться
  • CCleaner.
Інструкція
1
Почніть з видалення невикористаного програмного забезпечення за допомогою утиліт операційної системи Windows. Натисніть клавішу Win і в розгорнулося вікні виберіть «Панель управління».
2
Перейдіть по посиланню «Видалення програм», розташоване в графі «Програми». Почекайте деякий час, поки буде складений список програм, встановлених на даному комп'ютері.
3
Виділіть лівою кнопкою миші назву невживаної програми. Натисніть кнопку «Видалити». Вона розташована над загальним списком додатків. Через деякий час запуститься утиліта видалення програмного забезпечення.
4
Виконайте деінсталяцію додатки, слідуючи вказівкам покрокового меню. Використовуйте вказаний алгоритм для видалення інших програм.
5
Якщо певний додаток не відображається в описаному меню, але ви впевнені в його наявності, відкрийте меню «Мій комп'ютер». Перейдіть до вмісту локального диска з встановленою операційною системою і відкрийте папку Program Files.
6
Відкрийте каталог, що містить потрібну програму. Запустіть утиліту-деинсталлятор. Найчастіше для цього слід відкрити файл uninst.exe або unins000.exe. Виконайте видалення програми, дотримуючись рекомендацій покрокового меню.
7
У тому випадку, якщо зазначені файли відсутні, просто видаліть весь каталог з програмою. Мінус цього способу в тому, що він не дозволяє повністю позбавитися від файлів програми.
8
Перезавантажте комп'ютер і встановіть програму CCleaner. Перейдіть в категорію «Реєстр» і натисніть кнопку «Пошук проблем». Після завершення аналізу гілок реєстру натисніть кнопку «Виправити».
9
Виберіть пункт «Виправити зазначені" і закрийте програму після завершення виконання запущеного процесу. Очистіть «Корзину», щоб повністю видалити з жорсткого диска непотрібні файли програм.