Як співати караоке з ноутбука. мікрофон щоб співати для ноутбука.

Любителям співати пісні караоке треба мати вдома необхідну для цього апаратуру. Особливо актуально це заняття, якщо ви любите приймати гостей і влаштовувати вдома галасливі посиденьки з друзями. Можна купити музичний центр, оснащений відповідною функцією, а можна співати караоке на ноутбуці.
Вам знадобиться
  • - ноутбук;
  • - колонки;
  • - мікрофон.
Інструкція
1
Купіть якісні колонки. Звукову карту в ноутбуці поміняйте на карту з функціями, необхідними для підтримки караоке. Також на ваш мобільний комп'ютер можна встановити програмний синтезатор, який зробить процес відтворення музичного супроводу якіснішим.
2
Придбайте мікрофон. Мікрофони бувають електретних і динамічні. Динамічні характеризуються низькою амплітудою сигналу, а це, в свою чергу, вимагає наявності більш сильного підсилювача на звуковий карті. В електретних мікрофонах вже вбудований потужний підсилювач. Оптимальним варіантом є радіомікрофон. Відсутність проводів дозволить насолодитися співом повною мірою.
3
Підключіть мікрофон до ноутбука. Встановіть програмне забезпечення. Програми можна скачати з інтернету, а можна купити диск з ними. Існує маса різновидів програм з різними можливостями і функціями. Виберіть підходящу для установки на своєму ноутбуці.
4
Увімкніть ноутбук, колонки і мікрофон. Відрегулюйте гучність. Відкрийте потрібну програму і виберіть пісню. На екрані ноутбука з'являться слова пісні. Існують сайти в інтернеті, які пропонують співати караоке онлайн. Там справа йде набагато простіше - вибираєш вподобану пісню і співаєш. Співайте з задоволенням на радість собі і своїм близьким.
Зверніть увагу
Своє спів можете зберегти на ноутбуці або диску. Записати свій спів можливо тільки в тому випадку, якщо звукова карта одночасно може проводити запис і відтворювати звуки. Також необхідний аудіоредактор. Для запису краще скористатися мікрофоном з проводом, радіомікрофон буде досить сильно фонить.
Корисна порада
Збирайте свою колекцію караоке-файлів. Можна караоке співати і записувати своє виконання пісні. В мережі дуже багато сайтів, на яких можна знайти потрібні програми і скопіювати фонограми до популярних музичних творів.