Як перестати сидіти за комп'ютером.

Раніше слово «комп'ютер» більшості людей було знайоме лише теоретично. Тепер же він є майже в кожному будинку. І поряд з величезною користю став джерелом серйозних неприємностей для деяких людей, заразивши їх справжнісінькою залежністю. Вони настільки пішли у віртуальний світ комп'ютерних ігор, багатогодинного спілкування на всіляких сайтах і т.д., що вже не уявляють іншого способу життя. Їх в буквальному сенсі неможливо відірвати від комп'ютера. Від цього страждає сім'я, кар'єра, здоров'я.
Інструкція
1
Зрозуміло, не слід вдаватися до радикального способу начебто викидання комп'ютера з балкона (хоча зневірені родичі були б, напевно, дуже раді). Спробуйте вирішити проблему більш спокійно і цивілізовано.
2
Якщо є можливість, постарайтеся хоч на короткий час виїхати куди-небудь, де немає інтернету. Наприклад, на відокремлену турбазу або до родичів у далеке село. Зрозуміло, ні в якому разі не беріть з собою ноутбук. Ваше завдання: на власному досвіді переконатися, що ви можете обійтися без цілодобового сидіння за комп'ютером. Спочатку вам буде дуже не вистачати вашого «вірного друга», потім потроху звикнете і обов'язково задумаєтесь: «Чи не занадто багато часу я на нього витрачаю?».
3
Знайдіть собі цікаве заняття до душі, хобі, яке буде поглинати багато часу і сил - як душевних, і фізичних. Згадайте: ви ж напевно чимось захоплювалися в дитинстві, коли і персональних комп'ютерів щось не було. Спробуйте знову відновити це захоплення. Займіться фізкультурою, адже це куди корисніше для здоров'я, ніж багатогодинні сидіння перед монітором. Частіше гуляйте на свіжому повітрі, ходіть у гості, на вистави, концерти.
4
Постарайтеся приділяти більше часу і сил своїй основній роботі, яка не повинна страждати через вашого захоплення. Керуйтеся прислів'ям: «Справі - час, потісі - година». Беріть додаткове навантаження, шукайте підробітку. Від цього подвійна користь: і поповниться сімейний бюджет, і ніколи буде сидіти за комп'ютером.
5
Поступово час, що проводиться щодоби за комп'ютером, скоротиться до розумного мінімуму. Ніхто з ваших близьких не буде заперечувати, якщо ви ввечері трохи пробіжитеся за різними формами, прочитаєте останні новини, відправите кілька електронних листів. Головне - постарайтеся відмовитися від ігор. Це заняття, яке дійсно засмоктує.