Як збільшити пам'ять на комп'ютері.

Пам'ять в персональному комп'ютері ділиться на дві основні категорії: тимчасова і постійна. Перший тип пам'яті представлений у вигляді модулів ОЗУ. До постійної пам'яті відносять жорсткі диски і різні зовнішні накопичувачі.
Вам знадобиться
  • - Speccy;
  • - Everest.
Інструкція
1
Якщо ви плануєте збільшити обсяг постійної пам'яті комп'ютера, придбайте новий жорсткий диск. Ці пристрої поділяються на категорії за форм-фактором і інтерфейсів. У стаціонарних комп'ютерах використовуються жорсткі диски шириною 3.5 дюйма.
2
З'ясуйте, яким інтерфейсом для підключення до системної плати повинен володіти жорсткий диск. Це можуть бути канали SATA і IDE. Другий інтерфейс порівняно старий.
3
Переконайтеся, що ви зможете підключити відразу два жорстких диски. В іншому випадку вам доведеться переносити операційну систему на новий накопичувач. Придбайте вінчестер відповідного типу.
4
Вимкніть комп'ютер. Виконайте підключення жорсткого диска до материнської плати. Для цього використовуйте шлейф передачі даних і кабель живлення. Закріпіть вінчестер в спеціальному відсіку.
5
Для збільшення обсягу оперативної пам'яті в комп'ютері придбайте нові модулі ОЗУ. Ці пристрої діляться на декілька категорій: DIMM, DDR 1, 2 і 3. Встановіть додаток Speccy або Everest.
6
Запустіть його і відкрийте вкладку «Оперативна пам'ять». Уточніть тип модулів ОЗУ, тактову частоту їх роботи. Обов'язково з'ясуйте кількість вільних слотів, відведених під установку плат пам'яті.
7
Вивчіть інструкцію до материнської плати. З'ясуйте, яку частоту роботи модулів ОЗУ підтримує дане устаткування. Виберіть нові модулі пам'яті, виходячи з відомостей, отриманих під час вивчення материнської плати і діючих планок ОЗУ.
8
Вимкніть комп'ютер. Встановіть нові модулі пам'яті у спеціально відведені для цього слоти. Якщо ви придбали два ідентичних модуля, підключіть їх до парних слотам. Це забезпечить роботу пристроїв в двоканальному режимі.
9
Увімкніть комп'ютер. Запустіть програму, яку ви використовували для з'ясування типу плат пам'яті. Переконайтеся в тому, що нові модулі визначилися системою.
Зверніть увагу
Для повноцінного використання 4 і більше Гбайт оперативної пам'яті встановіть 64-бітну операційну систему.