Як відкрити пасажирські перевезення. Як почати бізнес за маршрутними перевезення в Україні.

Бізнес, спрямований на перевезення пасажирів, може приносити непоганий дохід. Маршрутні таксі користуються великою популярністю в містах та населених пунктах. Для організації пасажирських перевезень необхідно підготувати пакет документів і отримати державну ліцензію.
Вам знадобиться
  • - автомобілі;
  • - приміщення для офісу;
  • - персонал;
  • - пакет документів для отримання ліцензії.
Інструкція
1
Якщо ви плануєте зайнятися пасажирськими перевезеннями, зареєструйтесь в територіальній податковій службі в якості індивідуального підприємця. Для організації обширного бізнесу із залученням понад 50 співробітників, вам буде потрібно отримати свідоцтво, що підтверджує реєстрацію як юридичної особи.
2
Найбільш вигідно перевозити пасажирів у маршрутному таксі з великою кількістю місць. Для цього вам буде потрібно купити пасажирські мікроавтобуси чи автомобілі Газель. При наявності в автомобілі більше 8 місць ваші водії повинні мати посвідчення з відкритою категорією «Д». Довіряти особисті автомобілі найкраще водіям, які мають досвід роботи, тому до підбору персоналу ставитеся дуже серйозно.
3
Отримати ліцензію на пасажирські перевезення можна в територіальному відділенні Федеральної служби з нагляду у сфері транспорту. Незалежно від того, будете ви використовувати власні маршрутні таксі або орендувати транспорт, для отримання ліцензії вам потрібно: - установчі документи вашого підприємства (статут, свідоцтво ІП або ЮЛ, виписка з ЕГРІП або ЕГРЮЛ, договір оренди офісу та гаражного боксу, паспорт генерального директора підприємства , довіреність, якщо для отримання ліцензії звертається нотаріально довірена особа); - документи водіїв (водійські посвідчення, медичні довідки, трудові книжки, що підтверджують стаж роботи на пасажирських перевезеннях не менше трьох років); - поліс ОСАГО на кожен автомобіль; - талон ГТО; - паспорт технічного засобу; - свідоцтво, що підтверджує реєстрацію технічного засобу в органах ДАІ; - договір оренди, якщо ви плануєте працювати на орендованому транспорті; - реквізити банку, з яким у вас укладений договір на обслуговування; - договір з ліцензованим медичним співробітником, який проводитиме передрейсовий огляд всіх водіїв; - договір з технічним центром.
4
Ліцензія видається строком на 5 років. Через цей проміжок часу вам потрібно буде її продовжувати, пред'являючи свіжий пакет усіх зазначених документів.
5
Не забувайте, що в даний час згідно з постановою уряду РФ, всі маршрутні таксі та автобуси повинні бути оснащені російської навігаційної системою ГЛОНАСС і тахографами, які допоможуть відслідковувати час перебування в дорозі, швидкість, з якою пересувався громадський пасажирський транспорт. Недотримання правил тягне за собою величезні штрафи. Вартість обладнання не перевищує 70-100 тисяч рублів.
Послуги з перевезення вантажів у місті затребувані постійно - хтось переїжджає з однієї квартири на іншу, хтось готується до дачного сезону, а хтось залишає старе офісне приміщення для того, щоб з усім своїм скарбом вселитися в нове. От тільки і гравців на ринку цьому незліченна кількість, тому закріпитися на ньому допоможе лише одне - бездоганний сервіс і гарантії збереження довірених вам для транспортування матеріальних цінностей.
Вам знадобиться
  • Свідоцтво про реєстрацію ІП
  • Приміщення під офіс, приміщення під склад і гараж
  • Один або декілька вантажних автомобілів
  • Запас пакувальних матеріалів
  • Можливість залучати вантажників для виконання окремого замовлення або штат власних співробітників
  • Інтернет-сайт
Інструкція
1
Обладнайте собі «базу», на якій буде все необхідне для організації доставки вантажів. Вимоги до офісу компанії, що займається вантажоперевезеннями, мінімальні - головне мати багатоканальний телефон для прийому замовлень. Також фірмі потрібно невеликий склад для зберігання пакувальних матеріалів, і добре, якщо він, як і місце стоянки наявних у розпорядженні транспортних засобів, буде знаходитися тут же.
2
Починайте формувати парк машин для перевезення вантажів, придбавши хоча б один транспортний засіб у своє розпорядження. Починати роботу фірма може з єдиною «Газеллю» у наявності, якийсь час доставляти автомобільні вантажі буде одна бригада. У міру свого розвитку компанія має набувати новий транспорт, при цьому не тільки збільшувати кількість одиниць, а й розширювати свої можливості, отримуючи в розпорядження машини, здатні вмістити вантажі різного об'єму.
3
Підбирайте поступово для роботи у вашій фірмі вантажників, усвідомлюючи, що від їх дій залежить не тільки якісне виконання окремого замовлення, а й престиж організації в цілому. Не дотримуючись правила перевезення вантажів, ваші працівники можуть завдати клієнту матеріальної шкоди, а господар понесе збитки замість того, щоб заробити добру славу і отримати прибуток. Наймайте людей на виконання кожного окремого замовлення, а зарекомендували себе добре намагайтеся залучити для постійної співпраці.
4
Продумайте ретельно те, яким чином ви будете шукати і залучати клієнтів в умовах жорсткої конкуренції. Кількість операторів, що надають однотипні послуги з доставки вантажів, дійсно величезна, тому на початкових порах, ще не маючи стійкої репутації, фірма повинна якось заявити про себе. Кращий спосіб - грамотно оптимізований сайт-візитка в інтернеті з точними координатами вашої організації.
Корисна порада
Щоб завоювати гарну репутацію, укладайте із замовником договір, в якому ви будете виступати як матеріально-відповідальна особа - це додасть фірмі серйозність в очах кліентов.Учітивайте при складанні бізнес-плану фактор «сезонності» - зазвичай більша частина переїздів здійснюється в теплу пору року.