Як повернути квитки в цирк.

Якщо ви придбали квитки в цирк, а відвідати виставу з яких-небудь причин не можете, у вас є можливість згідно із законодавством повернути квитки в касу. Однак важливо в даному випадку знати, як можна відстояти свої права.
Інструкція
1
Не менш ніж за добу до початку вистави зверніться в касу цирку. З собою у вас повинен бути бути квиток і паспорт. Бажано також мати і чек, отриманий під час покупки. Повідомте касиру, що ви хочете здати квиток і одержати назад гроші. Вам повинні повернути його повну вартість. Якщо вам не хочуть повертати гроші або пропонують віддати тільки їх частину, напишіть заяву на ім'я керівництва із зазначенням своїх вимог або ж попросіть власне касира про те, щоб вас допустили до адміністратора. Передайте заяву одного з відповідальних співробітників цирку, а потім попросіть видати вам копію з відміткою організації.
2
Якщо ваша заява не набуло дії, надішліть запит поштою рекомендованим листом. Одночасно ви можете звернутися до відділу по захисту прав споживачів, і ще написати скаргу в орган муніципальної державної влади, який займається питаннями культури. Також у вас є право подати в суд на адміністрацію цирку. Але майте на увазі, що розгляд за подібною справою може бути довгим і витратним, тому таке звернення не має сенсу, якщо мова йде про один-два квитках.
3
Як компроміс вам можуть запропонувати квитки на іншу дату або інше уявлення. Отримати їх простіше, ніж повернути гроші, тому ви можете самі прийняти рішення на цей рахунок.
4
При заміні або скасування подання вимагайте повернення грошей, навіть якщо вже настав час вистави. Ви маєте на це право за російським законодавством.
Зверніть увагу
Складніше може бути повернути квитки, якщо ви збиралися відвідати не вистава, організоване самим цирком, а якесь шоу від гастролює колективу. У цьому випадку вам доведеться стягувати гроші з компанії, що організовує гастролі, так як адміністрація цирку в даному випадку виступає тільки як орендодавець приміщення.