Як швидко встати на ноги. Як швидко після операції двох лодижного суглоба можна буде стати на ноги.

Рідкісна хвороба проходить безслідно за лічені дні. Найчастіше слабкість, млявість, підвищена стомлюваність і тому подібні неприємні явища турбують протягом декількох днів, а то і тижнів після одужання. Проте є способи відновити сили і встати на ноги за короткий термін.
Вам знадобиться
  • - антибіотики;
  • - пробіотики;
  • - вітаміни;
  • - імуномодулятори.
Інструкція
1
Кожен випадок індивідуальний, а тому немає універсального способу, який спрацює на 100%. Зрозуміло, швидко встати на ноги після легкої застуди набагато простіше, ніж після серйозної операції. І все-таки прискорити одужання часто можна і навіть потрібно.
2
Найпростіше відновитися після респіраторної вірусної інфекції. У період хвороби необхідний постільний режим, навіть якщо самопочуття дозволяє вам ходити на роботу. Тепле рясне пиття, наприклад, чай з медом, трав'яні відвари або мінеральна вода без газу прискорить виведення токсинів з організму. Здорове харчування, прогулянки на свіжому повітрі при відсутності високої температури, повноцінний нічний і денний сон також допоможуть вам стати на ноги за лічені дні.
3
Бактеріальна інфекція здатна надовго укласти вас в ліжко, а тому починати боротися з нею потрібно відразу після постановки діагнозу. Правильно підібрані лікарські засоби і дотримання всіх рекомендацій лікаря - це запорука швидкого одужання. Обійтися без антибіотиків в даному випадку швидше за все не вийде, а тому слід відразу ж вжити заходів, щоб побічні ефекти від лікування були найменш помітні. Одночасно з антибактеріальними препаратами приймайте пробіотики, такі як «Лінекс», «Біфіформ», «Хілак-форте» і їм подібні.
4
Швидко встати на ноги важливо не тільки після застуди, а й після операції. У цьому випадку успіх від лікування залежить не тільки від майстерності хірурга, але й від того, наскільки швидко пройде відновлення. Однією з найпоширеніших помилок є бажання подовше відлежатися, однак недолік руху лише уповільнює одужання. У першу добу після операції, коли біль ще сильна, виконуйте дихальну гімнастику. У наступні два дні намагайтеся самостійно міняти положення тіла. В цей же час можна намагатися вставати і ходити, якщо, звичайно, операція була не надто серйозною і лікуючий лікар не бачить протипоказань до цього.
5
Після серйозної хвороби не зайвим буде підтримати організм вітамінами. Іноді не обійтися без імуномодуляторів. У кожному разі, будь-які лікарські препарати повинен призначати лікар.