Як потрібно пити креатин.

Креатин - препарат, який користується попитом серед спортсменів. Засіб відноситься до дозволених, тому при його прийомі не варто боятися допінг-контролю. Приймати креатин можна за різними схемами залежно від того, який результат ви хочете отримати.
Інструкція
1
Якщо ви хочете домогтися стійких результатів, які збережуться надовго, приймайте по 3 г креатину в добу. Середня тривалість прийому близько 6 тижнів, потім зробіть невелику перерву - достатньо 14 днів. Відновіть прийом препарату за тією ж схемою, що й раніше.
2
Можна приймати креатин і у великих дозах. Пийте по 5 г препарату 4 рази на день. Досвідчені культуристи називають цей спосіб завантаженням, іншими словами, насиченням організму амінокислотою в найкоротші терміни. Перші п'ять тижнів вживайте по п'ять грам, потім тиждень по три грами, далі зробіть місячний перерву. Є одне але: результати при вживанні амінокислоти по цій схемі зберігаються недовго.
3
Спробуйте пити креатин по п'ять грам чотири рази на добу тиждень поспіль, робіть семиденний перерву і відновлюйте прийом препарату. Попередньо проконсультуйтеся зі своїм тренером, можливо, що прискорювати процес насичення організму амінокислотою вам не слід.
4
Креатин продається і в формі порошку. Строго відміряйте необхідну дозу, розчиняйте її в трохи теплій воді або в соку і приймайте на голодний шлунок. В принципі, робити це можна і після прийому їжі, хіба що амінокислота буде повільніше засвоюватися.
Зверніть увагу
Креатин протипоказаний при ряді хвороб, наприклад, при астмі, алергії, а також при наявності відхилень у печінці та нирках. Попередньо пройдіть обстеження в поліклініці, щоб виключити якісь патології в організмі. Не пийте амінокислоту і в період вагітності або лактації. Особливої шкоди, звичайно, не буде, але це все ж небажано.
Корисна порада
Не приймайте велику дозування, ніж рекомендовано. Особливо це стосується креатину, до складу якого входять транспортні матриці. Точне дозування уточніть у лікаря або в анотації. Не намагайтеся прискорити процес - силові показники від цього не збільшаться в найкоротші терміни, адже на це потрібен час.
Креатин - амінокислота, яка необхідна для підтримки працездатності, збільшення м'язової маси і витривалості. Саме тому препарат користується особливою популярністю у спортсменів.
Інструкція
1
В перший тиждень лікування приймайте креатин по 5 г 4 рази на добу. Вживати препарат можна як до їжі, так і після - це на ваш розсуд. Після п'яти тижнів скоротіть дозування амінокислоти до 3 г в день. По закінченню шостого тижня зробіть перерву близько місяця. Цей спосіб прийому називається завантаженням - швидке насичення організму креатином. Але є й істотний мінус - результати можуть бути короткостроковими.
2
Щоб домогтися більш стабільних результатів, які з'являються не відразу, але зберігаються надовго, приймайте по 3 г препарату на добу. Курс прийому тривалий і повинен становити близько 6 місяців. Після цього робіть невелику перерву (2-4 тижні) і знову починайте вживати креатин.
3
Досвідчені культуристи рекомендують і іншу схему вживання креатину. Приймайте протягом 7 днів по 5 г препарату 4 рази на добу. Потім робіть тижневу перерву і знову починайте вживати препарат.
4
Не намагайтеся форсувати події, ефект не з'явиться завчасно. Не приймайте більше 20 г креатину в добу. Якщо ж у складі препарату містяться транспортні матриці, які посилюють дію, уточніть дозування в анотації, так як вона може дещо відрізнятися у різних виробників. Якщо ви в чомусь сумніваєтеся, проконсультуйтеся з лікарем.
5
Якщо ви приймаєте кератин у порошку, розводите його в будь-якому напої. Не забувайте стежити за дозуванням препарату. Температура рідини повинна бути близько 20-30 градусів, але не більше того.
Зверніть увагу
Креатин не можна приймати під час вагітності, при алергічних реакціях, астмі, хворобах печінки або нирок. Засіб можна купити без рецепта лікаря, але це не означає, що консультація завадить. Навпаки, перед першим прийомом препарату відвідайте фахівця і пройдіть повне обстеження.