Як обклеїти автомобіль плівкою. Як обклеїти плівкою пластик в автомобілі.

Останнім часом все більшою популярністю користується тюнінгованих машин. Зараз вже важко знайти машину в первозданному заводському вигляді, обов'язково що то, та дороблено, перероблено, змінено, перефарбовано, переважено. Варіантів і можливостей тюнінга автомобіля нескінченну кількість. І одним з найпопулярнішим видом зміни стайлінгу авто є обклеювання його вінілової плівкою, надаючи машині неповторний та індивідуальний стиль і характер. Все більше професіоналів з'являється в цій сфері, але як і раніше самостійна обклеювання є одним з найпоширеніших способів.
Вам знадобиться
  • Вода, дрантя, грунтовка, будівельний фен, ракель, автомобільний клей, плівка.
Інструкція
1
Підготуйте поверхню. Помийте автомобіль, обов'язково знежирте поверхню, яку збираєтеся обклеювати плівкою. Загрунтуйте все відколи й подряпини. Також можна замість цього обробити місце дефектів спеціальної глиною.
2
Зніміть деталі автомобіля, які збираєтеся обклеювати плівкою. Перед цим обзаведіться запасними кліпсами, кріпленнями, двостороннім скотчем. Бо якщо машина стара, велика ймовірність того, що другий раз прикріпити деталь на ті ж кріплення просто не вийде. Температура повітря при початку кріплення повинна бути +15 градусів і вище.
3
Купуйте будівельний фен, щоб була можливість регулювання температури, ракель і спеціальний клей, який використовують для формування геометрично складних частин. Особливо уважно підходите до покупки вінілової плівки. Вибір її дуже великий, з різним малюнком і забарвленням. Якість і ціна відповідно теж різні. При виборі плівки спирайтеся на перевірені марки, що користуються популярністю у покупців.
4
Виміряйте необхідний розмір плівки для обклеювання. Якщо ви клеїте перший раз, краще взяти плівки з запасом. Якщо на автомобілі присутні деталі з пластику, які ви збираєтеся обклеювати, при виборі плівки необхідно це врахувати, так як деякі види пластику взагалі не подаються обклеювання.
5
Кожен з етапів обклеювання автомобіля вимагає чіткості й акуратності. Приміщення, в якому буде проводиться обклеювання, повинно бути не курних, на автомобіль не повинно нічого обсипатися, тому що якщо під плівку потрапить сміття поверхня вийде горбиста і шорстка, що погіршить зовнішній вигляд автомобіля.
6
Акуратно, бажано використовуючи сторонню допомогу, наклейте плівку на поверхню авто. Ретельно розгладжуйте її валиком, використовуйте фен і клей при необхідності. Рулон плівки розмотуйте поступово, у міру використання. По завершенні роботи ще раз пройдіться по краях і стиках клеєм і підсушіть феном. Тепер ваша машина має свіжий, оновлений вигляд.