Як підключити інтернет-кабель. Як під'єднати інтернет кабель.

Прокладка мережевого кабелю великих труднощів не становить. Набагато важче обтиснути інтернет- кабель, приєднавши його до конектора. На жаль, головною проблемою для всіх, хто захоче самостійно обжати кабель стане наявність обжимного інструменту та тестера, який коштує чимало. Але їх можна взяти напрокат в комп'ютерній майстерні.
Вам знадобиться
  • - Вита пара;
  • - Конектор;
  • - Обжимной інструмент.
Інструкція
1
Відріжте кабель потрібної довжини з невеликим запасом. Зачистіть його, зрізавши оплетку приблизно на 2 см. Зробити це можна тим же обтискним інструментом, в якому є спеціальні леза, призначені для зачистки.
2
Розплетіть все жили кабелю, відсортувавши жили попарно за принципом білий + колір, колір. Наприклад, біло-помаранчевий - помаранчевий. Послідовність наступна: блакитний, помаранчевий, зелений, коричневий. Після сортування жив, подровняйте їх, щоб їх виступ над ізоляцією був однаковим.
3
Щоб під'єднати кабель до конектора, потрібно взяти його засувкою від себе і вставити в пази дроти, дотримуючись вищеописану послідовність. Жили повинні відчувати деякий опір при вставці в пази і упиратися в торцеву стінку. Обшивка кабелю повинна бути затиснута в коннекторе.
4
Залишилося лише вставити конектор з кабелем в щипці обжимного пристрої та обжати.
5
Обов'язково перевірте правильність підключення кабелю. Її перевіряють тестером, в який вставляють кабель обома кінцями. Якщо лампочки горять, значить з'єднання зроблено правильно.