Як додати сторінку в закладки.

Сайт «ВКонтакте» дозволяє своїм користувачам, що подорожує по його просторах, додавати в закладки цікаві групи, зустрічі або людей. Такий спосіб забезпечує швидкий доступ до потрібного ресурсу і спрощує пошук.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер з доступом в Інтернет, реєстрація на сайті «ВКонтакте».
Інструкція
1
Знайдіть групу, яка вам подобається через пошук. Для цього у верхній частині сторінки, в шапці сайту «ВКонтакте» натисніть на опцію «спільноти». Далі з боку сторінки, користуючись підказками, виберіть тип спільноти, в даному випадку - група. Прокручуючи коліщатком мишки сторінку, відкривайте в новій вкладці зацікавили вас групи. Потім пройдіть до вкладці з обраним спільнотою.
2
З правого боку сторінки знаходиться аватарка групи (її головна картинка). Під нею ви побачите дві опції. «Додати в закладки» розташовується першою. Клацніть по ній лівою кнопкою мишки один раз. Після цієї операції обрана група буде занесена у ваші закладки.
3
Точно так само ви можете додати будь-яку зустріч, в яку вас запросили або яку ви обрали самостійно. Причому ставати її учасником не обов'язково. Додавши її в закладки, ви можете переглядати всю інформацію, яка опублікована админами.
4
Аналогічним способом можна додати в закладки сторінку користувача сайту, причому не важливо - знаходиться він у вас в друзях, чи ні. Для цього зайдіть на потрібний аккаунт. Прокрутіть сторінку коліщатком мишки до самого низу. З лівого боку, відразу під аудіозаписами розташовується кілька опцій. «Додати в закладки» розміщена самої останньої. Клацніть по ній лівою кнопкою мишки один раз. На цьому операція закінчена.
5
Щоб переглянути вибрані вами сторінки, ліворуч від вашої аватарки знайдіть опцію «Мої закладки» та натисніть на неї. Потім, у верхній частині відкрилася сторінки виберіть «Люди» (додані в закладки акаунти) або «Посилання» (додані зустрічі і групи). Клікаючи по об'єкту, ви без зусиль потрапите на потрібну сторінку.
6
Якщо сторінка більше вас не цікавить, можете видалити її. Зайдіть в «Мої закладки», потім в «Посилання». З правого боку від групи (зустрічі) проведіть мишкою по чистому полю - ви натрапите на хрестик, розташований у правому верхньому куті рядка з спільнотою. Натисніть на нього і група пропаде. Щоб видалити користувача, зайдіть на його сторінку і внизу натисніть «Видалити з закладок».
Навіщо додавати людини в закладки? Відповідь проста - щоб швидко зайти на його сторінку, а не шукати на просторах сайту ВКонтакте або серед друзів. Зробити це дуже легко і просто.
Вам знадобиться
  • Наявність власної сторінки на сайті ВКонтакте, сторінка цікавого вам людини.
Інструкція
1
Зайдіть на сторінку свого профілю на сайті ВКонтакте. Знайдіть потрібну людину, якого хочете додати закладку.
2
Якщо це ваш друг - то зайдіть в список своїх друзів, натиснувши кнопку «Мої друзі» зліва від вашої аватарки. Знайдіть потрібну людину простим прокручуванням списку або введіть його ім'я в пошуковому рядку. Потім зайдіть на його сторінку, натиснувши на його фотографію у вашому списку.
3
Якщо ж це один ваших друзів - спочатку знайдіть потрібну людину в своєму списку друзів, а потім у його списку друзів за допомогою пошукового рядка наберіть ім'я потрібно людину і зайдіть на його сторінку. Також знайти людину ви можете в пошуку сайту ВКонтакте. Знайдіть пошуковий рядок в «шапці» сайту, вбийте туди ім'я та прізвище, а потім виберіть місто, вік та інші дані.
4
Найчастіше ви можете наштовхнутися на цікаву людину або знаменитість в різних групах, спільнотах, новинах. Його ви можете також легко додати закладку. Для цього зайдіть на його сторінку або відкрийте її в фоновій вкладці.
5
Перебуваючи на сторінці людини, яку ви хочете додати в закладки, перейдіть його сторіночку вниз. З лівого боку, прямо під аудіозаписами, знайдіть список опцій. Серед них знайдіть опцію «Додати в закладки» (третя за рахунком) і натисніть на неї лівою кнопкою мишки один раз. Зачекайте кілька секунд. Сторінка буде додана в закладки, коли замість цієї опції з'явиться «Видалити з закладок». Ця дія ви можете виконати по вашому розсуду.
6
Перевірте список своїх закладок. Для цього зліва в меню сторінки натисніть опцію «Мої закладки». Перед вами відкриється потрібна сторінка, на якій будуть відображатися всі цікаві вам люди. Внизу списку всіх людей будуть відображатися ті, хто в даний момент знаходиться на сайті ВКонтакте он-лайн (в мережі). Щоб відвідати їх сторінку, достатньо тільки натиснути на їх фотографію.