Як побудувати туалет на дачі своїми руками. Як зробити туалет на дачі.

  •  Без туалету на дачі не обійтися. Це факт. Незважаючи на гадану простоту, при будівництві туалету необхідно дотримати дуже важливі умови.
  •  Розташування туалету. Оскільки туалет є потенційним джерелом інфекції, а також неприємного запаху, відстань від нього до житлової будови повинно бути не менше 15 метрів. Також враховують відстань до джерела води - не менше 25 метрів.
  •  Яма. Розмір вигрібної ями залежить від розмірів сім'ї, яка цю дачу відвідує. Для сім'ї з чотирьох осіб буде цілком достатньо ями двометрової глибини і 1,5х1,8 метрів в ширину і довжину. Її стіни обов'язково викладають цеглинами або бетонними кільцями, щоб фекальні маси не проникали в грунт. Цегляну кладку роблять в півцеглини, закриваючи їй повністю дно і стіни. На дно цегла слід укладати на ребро. Після кладки, цегла штукатурять.
  •  Корпус туалету. Підставою корпусу обов'язково має бути дерево. Стіни і двері можна оббити вагонкою. Дах можна закрити черепицею або шифером. Найпоширеніша форма дачного туалету - це шпаківня. Ця модифікація припускає установку даху зі скатом назад. Площа коробки туалету, як правило, більше площі самої ями. Ставлять туалет зі зміщенням на підлогу діаметра. У підсумку яма повинна залишитися наполовину позаду туалету.
  •  Оформлення. На дні конструкції туалету споруджують ящик дном вгору. Це буде поміст. Його розміри повинні бути проміжними між розмірами ями і корпуса туалету. Зверху ящика випилюють отвір, кріплять сидіння з кришкою. Задньою стінкою його прибивають до задньої стіни туалету. Бажано обладнати туалет витяжною вентиляцією, а також передбачити можливість очищення ями і компостування відходів.
  •  Освітлення. У просторі над дверима роблять віконечко, щоб денне світло проникало всередину. Для більшої зручності, всередину проводять електричне освітлення, встановлюючи вимикач зовні під козирком для захисту від дощу. Корпус вимикача і будь-які з'єднання проводів повинні бути ретельно заізольовані.
Відео по темі
 https://www.youtube.com/watch?v=Hwh6wnDK6jk