Як оплачувати стільниковий телефон через інтернет.

Оплатити послуги мобільного зв'язку можна самими різними способами, починаючи від поповнення рахунку через платіжні термінали і закінчуючи внесенням грошей безпосередньо в офісах операторів стільникового зв'язку. Але якщо ви не хочете витрачати зайвий час, оплатити послуги зв'язку можна через інтернет.
Вам знадобиться
  • - банківська картка;
  • - доступ в інтернет
Інструкція
1
Конкретний варіант поповнення балансу мобільного телефону через інтернет залежить від того, послугами якого оператора стільникового зв'язку ви користуєтеся і з якими платіжними системами працюєте. Знайти в інтернеті можливість поповнити рахунок можна практично завжди, питання лише в тому, чи візьмуть з вас за це комісію, а якщо візьмуть, то яку.
2
Якщо ви користуєтеся послугами компанії «Мегафон» і у вас є банківська картка, ви можете дуже швидко поповнювати рахунок без всякої комісії. Для цього вам треба зайти на регіональний сайт «Мегафона» і зареєструватися в системі «Сервіс-Гід». На регіональний сайт ви можете перейти з центрального, вибравши у верхній частині сторінки ваш регіон.
3
Для реєстрації в системі «Сервіс-Гід» відправте зі свого телефону безкоштовну команду * 105 * 00 #, вам прийде пароль для входу. В якості логіна використовуйте номер телефону. Після входу в «Сервіс-Гід» знайдіть послугу «Поповнення рахунку банківською картою». Далі вам необхідно прив'язати вашу банківську карту до номера телефону, для цього точно дотримуйтесь наведених на сторінці сайту рекомендаціям.
4
З вашої картки буде тимчасово знята невелика сума в межах декількох рублів. Якщо у вас підключена послуга «Мобільний банк», ви отримаєте відповідне sms-повідомлення. Введіть інформацію про зарезервованої сумі в поле на сторінці, ваша картка буде прив'язана до номера телефону. Якщо «Мобільний банк» не підключений, дізнайтеся дані зарезервованої суми в будь-якому банкоматі.
5
Після прив'язки картки вам буде виданий секретний код, який ви будете вводити при всіх платежах. Здійснити поповнення рахунку тепер буде дуже просто - виберіть варіант «Поповнення власного рахунку», вкажіть потрібну суму, потім введіть секретний код. Через декілька секунд ви отримаєте sms-повідомлення з підтвердженням платежу. Ви зможете поповнювати не лише свій рахунок, але і рахунок будь-якого іншого абонента компанії «Мегафон».
6
Баланс телефонів інших операторів стільникового зв'язку поповнюється через інтернет схожим чином. Поповнення рахунку «МТС» можна провести без прив'язки карти, але вам доведеться ввести дані картки та CVV-код. Комісія при платежі не стягується, може бути використана будь-яка карта Visa або MasterCard. Перейшовши на сторінку оплати, спочатку обов'язково виберіть ваш регіон.