Як не заразити дитину, якщо самі хворієте.

Батьки теж іноді застуджуються і хворіють. Якщо це трапилося з вами, потрібно подбати про необхідні заходи обережності, щоб не заразити дитину. Виконуючи нескладні рекомендації, ви зможете зберегти здоров'я малюка.
Вам знадобиться
  • Марлеві пов'язки, оксолінова мазь, інтерферон, цибуля, часник, дезінфікуючий засіб.
Інструкція
1
Обов'язково зверніться до лікаря, щоб після огляду він вам призначив правильне лікування. Якщо ви годуєте грудьми, неодмінно скажіть про це лікареві. Зараз існує велика кількість антибактеріальних препаратів, які сумісні з годуванням грудьми, тільки не забудьте при годуванні надіти марлеву пов'язку, коли будете брати дитину на руки. У разі, коли прийняті ліки не дозволяють годувати малюка грудьми, утримайтеся від природного вигодовування на час лікування. Поки хворієте, регулярно зціджувати молоко вручну або за допомогою молоковідсмоктувача.
2
Дотримуйтесь правил гігієни. Мийте руки перед контактом з дитиною і носите марлеву пов'язку. Робіть кожен день вологе прибирання в квартирі і провітрюйте приміщення. В воду для миття підлог можна додати трохи дезинфікуючого засобу. Тривалість кожного провітрювання повинна приблизно складати 10-15 хвилин. Оптимальна температура повітря в кімнаті повинна бути 20-22 ° С.
3
Щоб уникнути масового зараження зміцнюйте імунітет інших членів родини. Пийте чай з відваром ехінацеї і вживайте більше овочів і фруктів, багатих вітаміном С. Поріжте часник і цибулю на часточки, розкладіть їх на кілька тарілок і розставте по кімнатах. Фітонциди, що містяться в цих овочах, будуть пригнічувати ріст хвороботворних бактерій.
4
Стерилізуйте всю дитячий посуд. Змастіть носик малюка оксоліновою маззю або закапайте в кожну ніздрю по краплі інтерферону.
5
Частіше гуляйте з дитиною на свіжому повітрі. Тільки не кутайте малюка, перегрів для нього так само небажаний і небезпечний, як і переохолодження.
Корисна порада
В період масових простуд і епідемій грипу скоротіть прийом гостей до мінімуму. Якщо вас все ж відвідають з візитом, видайте гостям марлеві маски і обмежте їх контакт з дитиною.