Як відрізнити біль у нирках.

Ниркова біль вважається однією з найбільш болісних і сильних видів болю, яку випробовувати може людина. Вона викликається інфекцією або пошкодженням цих органів. Нерідко за ниркову сприймають інші види болю, тому, щоб не помилитися, потрібно знати її симптоми.
Вам знадобиться
  • - медичний термометр;
  • - тонометр.
Інструкція
1
У більшості випадків ниркова біль супроводжується сильними болючими відчуттями в області попереку або в спині. Крім того, можуть набрякати руки і ноги (це результат того, що нирки не справляються з виділенням надлишку рідини з організму). Через підвищення концентрації токсинів в крові, тіло може покритися шкірної висипом.
2
Спостерігаються зміни в сечовипусканні: цей процес може супроводжуватися печінням і болем. Разом з тим може відхилятися від норми щодобове кількість виведеної сечі. Для дорослої людини показник від 0,6 до 2 літрів - це в межах норми: збільшення або зменшення кількості виведеної сечі свідчить про проблеми в роботі нирок.
3
Зміна кольору сечі і наявність в ній домішок крові - симптоми болю в нирках. Підвищена спрага, супроводжуюча больові відчуття - також ознака збою в роботі нирок.
4
Ниркова біль, як правило, супроводжується нудотою, зниженням апетиту і частою блювотою. Про захворювання нирок може говорити також періодично виникає підвищення температури тіла, різка втрата ваги і набряки обличчя в області очей, спостережувані вранці.
5
Порушення в роботі нирок відбувається, як правило, поряд з підвищенням артеріального тиску. Нирки виділяють спеціальний гормон - ренін, який бере участь в процесах, що підвищують кров'яний тиск. Зважаючи на це недолік або надлишок гормону призводить до порушення регуляції кров'яного тиску.
6
Біль в нирках буває двох видів: тупа і гостра (її ще називають нирковою колькою). Тупий біль - ознака найрізноманітніших захворювань, наприклад, сечокам'яної хвороби, уролітіазу або нефролитиаза.
Зверніть увагу
Перші симптоми ниркової болю - сигнал того, що потрібно негайно звернутися за кваліфікованою медичною допомогою. Самолікування в цьому випадку неприпустимо.
Корисна порада
При проблемах в роботі з нирками з рота може відчуватися запах аміаку.