Як визначити шрифт на сайті.

Точно підібраний шрифт здатний підкреслити стиль сайту, надати йому унікальності, красиво розділити абзаци, основний текст, цитати і другорядну інформацію. А також зробити сайт запам'ятовується і подарувати приємні емоції відвідувачам.
Інструкція
1
Найбільш точний спосіб визначити шрифт сайту це подивитися властивості CSS. Сучасні браузери мають спеціальні інструменти, значно полегшує це завдання.
2
Щоб подивитися шрифт в браузері Firefox, клікніть по потрібних вам блоку тексту правою кнопкою мишки та натисніть «Дослідити елемент». Натисніть кнопку «Стиль», розташовану в правому нижньому кутку вікна і у вікні клікніть «Властивості». Введіть в рядок пошуку за властивостями - «font». Браузер відобразить всі налаштування тексту заданого елемента. Серед них буде «font-family», яке вказує назву потрібного шрифту. Також в інших характеристиках ви зможете визначити стиль і товщину тексту.
3
Аналогічна функція в Chrome називається «Перегляд коду елементу». Клікнувши по ньому, розкрийте список «Computed Style», розташований у правій частині вкладки «Elements». Знайдіть у ньому властивість «font-family», щоб дізнатися назву шрифту.
4
У браузері Opera ця функція називається «Проінспектувати елемент». Виберіть його, переключіться на вкладку «Документи» і клікніть вкладку «Стилі», що знаходиться в правій частині вікна. Введіть в поле «Фільтр» - «font». Розкрийте список «Розрахований стиль», серед перерахованих властивостей буде назва шрифту.
5
Ви також можете визначити шрифт на сайті за допомогою Microsoft Word. Він може копіювати текст в документ зі збереженням форматування з практично будь-якого джерела.
6
Щоб визначити шрифт за допомогою програми Word, вставте в нього вміст буфера обміну за допомогою правої кнопки мишки або комбінації клавіш «Ctrl + V», вибравши при вставці «Зберігати вихідне форматування». Ви також можете використовувати комбінацію клавіш «Ctrl + Alt + V», вказавши в меню «Формат HTML».
7
Подивіться на вкладці «Головна» відобразився шрифт. Цей спосіб легше, ніж перегляд властивостей CSS, але в деяких випадках Word визначає шрифт неправильно. Будьте уважні.