Як відключити браузер за замовчуванням. Як відключити програми за замовчуванням на ноут.

Якщо на вашому комп'ютері встановлено кілька інтернет-оглядачів, один з них буде браузером за замовчуванням, тобто додатком, в якому автоматично відкриваються всі посилання. Другий браузер при цьому ігнорується. Щоб відключити один оглядач і призначити другий браузером за замовчуванням, вам необхідно виконати декілька дій.
Інструкція
1
Використовуваний за замовчуванням браузер, як такої, не відключається. Необхідно поставити правильні настройки в тому інтернет-оглядачі, який ви хочете призначити браузером за замовчуванням. Також, якщо ви видалите одну з програм, друга автоматично стане браузером за замовчуванням.
2
Щоб призначити браузером за замовчуванням оглядач Internet Explorer, запустіть його і через меню «Сервис» відкрийте вікно «Властивості оглядача». Зробіть в ньому активної вкладку «Програми». Знайдіть у групі «Програма огляду за замовчуванням» кнопку «Використовувати за замовчуванням» і натисніть на неї лівою кнопкою миші. Якщо ви хочете, щоб при кожному запуску браузера виконувалася перевірка, відзначте маркером поле «Повідомляти, якщо Internet Explorer не використовується за умовчанням». Збережіть нові налаштування, натиснувши на кнопку «Застосувати» і закрийте вікно.
3
Якщо на комп'ютері в числі інших встановлений оглядач Opera, при першому його запуску з'явиться вікно з пропозицією зробити програму браузером за замовчуванням. Відповідайте ствердно або дочекайтеся запуску додатка і в меню Opera виберіть пункт «Налаштування» та підпункт «Загальні настройки».
4
Відкриється нове діалогове вікно. Перейдіть в ньому на вкладку «Розширені». Встановіть маркер в поле «Перевіряти, що Opera - браузер за умовчанням» та натисніть на кнопку «Налаштування» правіше від рядка. У додатковому вікні відзначте маркером пункт «Браузер за замовчуванням», підтвердіть нові налаштування кнопкою ОК.
5
Для того щоб браузером за замовчуванням став додаток Mozilla Firefox, запустіть його і в меню «Інструменти» виберіть пункт «Настройки». У новому діалогом вікні перейдіть на вкладку «Додаткові» і зробіть активної міні-вкладку «Загальні». Натисніть на кнопку «Перевірити зараз» навпроти пункту «Завжди перевіряти при запуску, чи є Firefox браузером за замовчуванням». Після перевірки вам буде запропоновано зробити додаток браузером за замовчуванням. Натисніть у вікні запиту на кнопку «Так».