Як освіжити колір волосся. Як освіжити русявий колір волосся народними засобами.

Від великої кількості засобів для укладки волосся можуть стати тьмяними і млявими. Щоб оживити колір локонів і освіжити зовнішній вигляд зачіски, потрібно застосувати спеціальні відтінкові шампуні чи фарби. Якщо ви не хочете використовувати хімічні засоби, візьміть на озброєння народні рецепти.
Вам знадобиться
  • - квітки ромашки;
  • - лимон;
  • - листя шавлії;
  • - оттеночная фарба або шампунь.
Інструкція
1
Зробити колір волосся яскравішим можна за допомогою народних засобів. Щоб освіжити світлі локони, заваріть міцний чай з квіток ромашки, налийте в нього кілька столових ложок соку лимона. Цим засобом обполіскуйте волосся після миття. Не наносіть лимонну кислоту на пошкоджені завивкою або фарбою волосся.
2
Домогтися легкого ефекту мелірування можна за допомогою соку лимона. Змочіть їм вибрані пасма, під впливом прямих сонячних променів волосся стане помітно світліше.
3
Щоб зробити більш яскравими і насиченими відтінки темного волосся, закип'ятіть два літри води, додайте туди півсклянки листя шавлії. Процідіть рідину через марлю, дайте відвару охолонути. Цим засобом обполіскуйте волосся раз на тиждень. Весь ефект даних процедур проявиться приблизно через місяць.
4
Зверніть увагу на відтінкові фарби, вони не зможуть сильно змінити колір волосся, але додадуть їм новий тон і блиск. Подібний засіб може зафарбувати не надто сильну сивину. Частинки відтінкові фарби проникають в тріщини і пори волосся, тому м'які і пухкі волосся придбають більш яскравий колір, ніж жорсткі і гладкі. Кошти у вигляді крему легше наносити, бо вони розподіляються рівномірно, ніж рідка фарба.
5
Існують і відтінків шампуні, які по своєму ефекту схожі з аналогічними фарбами. Шампунь наноситься на чисте волосся два рази. Зволожите волосся, рясно змочіть їх засобом до утворення піни, змийте. Другий раз тримаєте шампунь на волоссі протягом трьох-п'яти хвилин, чим довше ви його не змиваєте, тим яскравіше буде колір. Щоб зберегти відтінок, повторюйте процедури після кожного миття.
6
На дуже темному волоссі оттеночная фарба чи шампунь можуть бути зовсім непомітними, тому пасма необхідно освітлити. Засоби відтінків абсолютно нешкідливі, тому що практично не проникають всередину волоса, а створюють на його поверхні фарбувальну плівку. Ця плівка швидко змивається, і не створює видимого поділу волосся на забарвлені та природні.
7
Відтінкові шампуні і фарби володіють цілющими властивостями. Вони вирівнюють і відновлюють структуру волосся, роблячи їх більш шовковистим і блискучим, м'яким і слухняним. Якщо ви недавно висвітлили або завили волосся, перш ніж користуватися відтінкові фарбою або шампунем, почекайте два тижні, інакше колір може розподілитися нерівномірно.