Як надіти чохли на Nissan.

Чохол для автомобільного сидіння - відмінний спосіб оновити зовнішній вигляд салону. Використовуючи додаткові опції, наприклад, підігрів, ви також можете збільшити комфортність як для водія, так і для пасажирів.
Інструкція
1
При покупці насамперед переконайтеся, що чохли підходять під ваш салон не тільки за кольором, але і за розміром, навіть у випадку, якщо ви берете їх під конкретну модель автомобіля. Найкращим варіантом буде спробувати докласти чохли відразу ж після покупки. Вибирайте міцний матеріал, стійкий до появи потертостей. Одним з найкращих варіантів буде натуральна шкіра.
2
Відразу після придбання вироби перевірте його на предмет заводських дефектів. Розтягніть його і ретельно огляньте шви, при необхідності зміцните їх. Замініть затяжку. Нерідко її міцності виявляється недостатньо для того, щоб добре натягнути чохол. Кращою її заміною буде міцна мотузка або тонка дріт. Використовуйте шпильку щоб протягнути мотузку. У разі, якщо ви використовуєте дріт, стежте за тим, щоб вона була не настільки товстою, що це заважає затягуванню, але й не настільки тонкою, що буде рвати тканину при затягуванні.
3
Також слід замінити тасьми, використовувані для натяжки, так як вони нерідко мають недостатньою міцністю. Використовуйте широкий капронову шнур. Як правило, його можна купити в рибальському магазині. Пришийте його на місце тасьомок - це забезпечить більш високу ступінь натяжки.
4
Замовте обтяжку в сервісі або виконайте її її самостійно. У разі, якщо ви вирішили зробити її самі, бажано зняти крісла. Нерідко можна почути, що цю операцію можна зробити і не знімаючи крісел, проте в цьому випадку ви ризикуєте недостатньо сильно натягнути матерію, що загрожує не тільки тим, що чохли погано «сядуть» на крісла, а й тим, що швидше прийдуть в непридатність. Демонтуйте крісла, акуратно згвинтив кріплення, за допомогою яких вони закріплені в салоні. Надіньте на сидінні чохол, після чого туго затягніть і закріпіть. Упевніться, що вузли надійно зав'язані, після чого встановіть крісла назад у салон.