Як оформити декретну відпустку на Україну. оформлення декретної відпустки в Україні 2012.

Декретна відпустка, тобто відпустку по вагітності та пологах, на Україні надається не тільки тим, у кого є постійне місце роботи, а й студентам, підприємцям і навіть безробітним. Оформляється він за лікарняним листком, починаючи з тридцятого тижня вагітності.
Інструкція
1
Тривалість відпустки фіксована: 126 днів, з яких 70 припадає на період до пологів і 56 - після пологів. Правда, якщо у вас до пологів днів відпустки вийшло менше, загальна тривалість відпустки не змінюється, а належні дні додаються до днів відпустки після пологів. Якщо у вас народилося двоє чи більше дітей або були якісь ускладнення при пологах (які ви можете підтвердити документально), то відпустка збільшується до 140 днів, а для пільгових категорій громадян (зокрема, чорнобильців) - до 180.
2
Для того щоб піти у відпустку до пологів, потрібно встати на облік в жіночій консультації чи поліклініці, інакше лікарняний лист вам оформлять тільки з моменту пологів.
3
Якщо ви працюєте офіційно, за трудовим договором, відпустка вам буде оплачуватися в розмірі 100% вашого середнього доходу (зарплати) за останні шість місяців. Тобто роботодавець розрахує вашу середню щоденну (чи погодинну) оплату праці і примножить на кількість днів (годин) відпустки.
4
Щоб отримати відпускний посібник, вам потрібно прийти у відділ кадрів і принести відповідну заяву та лікарняний, що вам повинні видати на тридцятому тижні, з якою і почався ваш декретну відпустку.
5
Декретні вам повинні виплатити цілком (не важливо, скільки днів у вас вийшло до пологів) в найближчий день видачі зарплати. Підприємство потім отримає цю суму назад з державного соціального фонду.
6
Якщо ви вчитеся, декретні вам видаватимуть в розмірі місячної стипендії. Безробітні, зареєстровані в центрі зайнятості, отримують декретні в розмірі допомоги по безробіттю. При цьому, отримавши гроші за лікарняним, ви будете зняті з обліку в центрі зайнятості.
7
Пам'ятайте, що за законом вас не можуть звільнити з причини вагітності, що поширюється на весь час декретної відпустки. Єдиний можливий випадок - це ліквідація підприємства, але навіть і в цьому випадку вас можуть звільнити тільки з обов'язковим працевлаштуванням. Також вас не можуть понизити в посаді і окладі.