Як не відкладати життя на потім. Як позбутися від минулого і жити справжнім сьогоднішнім днем.

Іноді життя летить так стрімко, що люди, спрямовані в «завтра», не встигають насолодитися тим, що у них є зараз. Чи не шкодувати про помилки минулого і перестати думати тільки про майбутнє - простіше, ніж вам здається. Вважаючи, що ви все в житті встигнете коли-небудь потім, ви забуваєте, що не всі у вашій долі піддається контролю і придумане «завтра» може виявитися зовсім не таким, як ви його собі уявляєте, а пропущене «сьогодні» вже не повернеш.
Інструкція
1
Будьте чесні з собою. Якщо ви живете тільки передбачуваної прийдешньої метою, витрачаючи всі сили на її досягнення і пов'язуючи з нею всі надії, то, цілком можливо, що прийшовши до успіху, ви або не зможете ним насолодитися повною мірою, або він розчарує вас. І це не рахуючи того, що ваша мета може виявитися недосяжною, а життя пройде. Насолоджуйтесь тим, що у вас є зараз, це не скасовує того, що у вас може бути потім.
2
Прагніть до своєї мрії, але будьте готові зробити паузу, щоб повною мірою оцінити те, що відбувається зараз. Насолоджуйтеся природою, отримуйте задоволення від спілкування з рідними і близькими, витрачайте свій час на те, щоб допомогти комусь, хто цього потребує. Не сприймайте ці години і хвилини як витрачені даремно, пам'ятайте, що саме в такі моменти ви по справжньому живете.
3
Сприймайте сьогоднішній день не як сходинку в завтра, а як все, що у вас є. Ви не в силах управляти майбутнім, ви можете тільки на нього впливати, ніколи не знаючи точно, до яких результатів це може вас привести. Зате ваше зараз залежить від вас і, якщо ви не зможете бути в ньому щасливим, то і ваше потім навряд чи буде радісним. Вітайте кожен день як нову можливість для досягнення якихось поточних цілей. У вас попереду цілих 24 години - подумайте, як ви можете з толком витратити це багатство.
4
Будьте щедрішими до себе. Комплекси часом не дозволяють людині робити сьогодні те, що йому дійсно хочеться. Ви даєте собі слово, що здійсните мрію коли-небудь потім, коли будете цього варті, коли настане відповідний час, коли ви виконаєте всі покладені на вас зобов'язання. Правда полягає в тому, що ви навіть не намагаєтеся зробити це зараз. Для того, щоб жити сьогоденням, потрібно не думати про те, що ви зробите в майбутньому, а просто взяти і зробити це.
5
Підніміться над суєтою. Божевільний темп життя може призвести до того, що ви будете, як стріла спрямовані у завтрашній день, намагаючись здійснити все, щоб не випустити його з-під контролю. Завжди стурбовані тим, що станеться потім, ви й не помітите того, що відбувається зараз. Виділіть час у своєму розкладі на одномоментні радості і насолоджуйтеся ними, не замислюючись і нікуди не поспішаючи.