Як організувати агентство свят. Як я організував святковий агенство.

Святкове агентство - або, так звана, event-компанія - вважається досить прибутковим бізнесом: попит на послуги подібних організацій зростає з кожним роком. Однак, почавши працювати на цій ниві, ви зіткнетеся з великою кількістю конкурентів. Тому заздалегідь продумайте, ніж ваше свято буде відрізнятися від організованих іншими компаніями заходів.
Вам знадобиться
  • - документи для реєстрації ТОВ або ІП;
  • - стільниковий телефон;
  • - фінансові кошти на реєстрацію агентства та купівлю обладнання.
Інструкція
1
Ще до реєстрації юридичної особи проведіть моніторинг послуг, які пропонують святкові агентства в вашому місті. Потім, можливо, за допомогою інтернету, проаналізуйте, якими новинками у сфері організації свят можна залучити замовників. Фахівці в цій галузі стверджують, що клієнти більше довіряють агентствам з вузькою спеціалізацією. Наприклад, організаторам тільки весіль або тільки корпоративів.
2
Приготуйте документи для реєстрації. Якщо ви відкриваєте ТОВ - напишіть Статут вашого товариства, протокол зборів засновників, заяву на реєстрацію ТОВ і квитанцію про сплату держмита. Якщо ви вибрали для підприємства форму ІП - заповніть заяву на реєстрацію і оплатіть держмито.
3
Після реєстрації в Регпалате, встаньте на облік у податковій інспекції та в пенсійному фонді. Там вам видадуть відповідні свідоцтва. Ці папери знадобляться вам для виготовлення печаток і для відкриття рахунку в банку. Пам'ятайте, що для діяльності святкового агентства не потрібна ліцензія.
4
Перший час ви зможете обійтися без офісу - приймайте замовлення на стільниковий телефон і зустрічайтеся з клієнтами в кафе і на вулиці. Але, якщо кошти дозволяють, зніміть офіс - потенційні замовники переймуться великою довірою до вашої компанії. Оформіть приміщення в дусі вашої діяльності - створіть святковий антураж. Також не забудьте про меблів і техніці - телефон, факс, принтері, комп'ютері. Підключіть інтернет.
5
Далі починайте закуповувати атрибути для проведення заходів. Найелементарніші - костюми, музична апаратура, балони з гелієм, повітряні кулі. Також ви можете придбати намети для виїзних свят, плазмові екрани та інше дороге устаткування.
6
Займіться пошуком співробітників. В якості артистів, тамади або провідних зможуть виступати студенти театральних вузів. Для оформлення приміщень знайдіть флористів, декораторів і дизайнерів. Спочатку це можуть бути працівники інших підприємств - ви будете платити їм відрядно. Але в міру розширення вашого бізнесу ви зможете зібрати свій штат співробітників. Не забудьте про менеджерів, які будуть шукати нових клієнтів.
Часто для проведення цікавого дня народження, корпоративного заходу, весілля або будь-якого іншого свята у простого обивателя не вистачає фантазії. Багато хто готовий заплатити пристойні гроші для того, щоб здивувати своїх родичів і знайомих. Для надання допомоги винуватцям торжества існують агентства по організації свят .
Вам знадобиться
  • - бізнес-план;
  • - реєстраційні документи;
  • - офіс;
  • - співробітники;
  • - реклама.
Інструкція
1
Будь-який вид підприємницької діяльності вимагає розрахунку вкладень і прибутку. Щоб не прогоріти при створенні агентства організації свят , складіть якомога більш докладний бізнес-план.
2
Зареєструйте свою організацію в податковому органі за місцем її знаходження. Досить буде і вашої реєстрації як індивідуального підприємця. Не забудьте відразу вибрати найбільш зручний для вас варіант оподаткування. Оптимальним варіантом буде спрощена система.
3
Орендуйте офіс в центрі міста. Добре, якщо він буде перебувати в багатолюдному місці, наприклад, на території великого торгового центру. Якщо ви сильно обмежені в коштах, то спочатку можете зустрічатися з клієнтами на їхній території або в кафе, але це може створити у споживачів послуг враження про ненадійність агентства .
4
Підберіть співробітників для агентства . Вам знадобиться менеджер по роботі з клієнтами, який відповідатиме на дзвінки, особисто спілкуватися з людьми, виконувати всю організаційну роботу по замовленням споживача. Краще, якщо ви будете самостійно працювати в агентстві хоча б на перших порах.
5
Головне в організації даного виду бізнесу - створення бази артистів та інших робітників. Вам можуть знадобитися контакти організацій, що надають найрізноманітніші послуги, від прокату лімузинів і прикраси повітряними кулями до стрибків з парашутом і кінних прогулянок. Також великим повинен бути і вибір артистів: клоуни, фокусники, вокалісти, танцюристи. Зараз пошук дуже сильно спрощує інтернет, хоча не зайвим буде розміщення оголошень про співпрацю в місцевих ЗМІ.
6
Шукати клієнтів можна різними способами. Добре діють всі стандартні рекламні методи. Але особливо варто відзначити здійснення холодних дзвінків. Об'єктами таких пропозицій можуть бути різні розважальні заклади, яким ви можете запропонувати свої послуги з організації вечірок або букінгу артистів, інші організації, для яких ви можете стати організатором корпоративного заходу.