Як відкрити стіл замовлень. Як відкрити робочий стіл.

Останнім часом підприємці в якості власної справи відкривають в інтернеті столи замовлень, де кожен клієнт може замовити товари, які на даний момент на прилавках відсутні.
Вам знадобиться
  • - ліцензія на підприємницьку діяльність;
  • - ТОВ;
  • - контракти з постачальниками;
  • - сайт на хорошому движку і домені ru.
Інструкція
1
У більшості випадків столи замовлень являють собою інтернет-портали, де розташовуються каталоги товарів з фотографіями, які допомагають клієнтам визначитися у своєму виборі. Створювати подібний сайт найкраще на хорошому движку, і буде краще, якщо він буде розташовуватися на домені ru - так він буде вселяти більше довіри клієнтам, на відміну від порталів, розташованих на безкоштовних доменах Ucoz.ru або Narod.ru.
2
Для відкриття повнофункціонального столу замовлень оптимальним рішенням буде зареєструвати ТОВ - тоді ви знизите можливі ризики при роботі з підприємством. Крім того, необхідно отримати ліцензію на підприємницьку діяльність. Це займає близько двох-трьох місяців. Податкові відрахування будуть встановлюватися в залежності від того, чим саме ви плануєте торгувати.
3
Існує така точка зору, що робота в якості індивідуального підприємця набагато простіше. Частково це твердження правдиво, але тут потрібно враховувати те, що деякі організації можуть відмовитися працювати з вами, т.к. ви не будете бути платником ПДВ, а це для них важливо. Крім того, у разі виникнення проблем або складнощів ви будете нести відповідальність, ризикуючи своїм особистим майном.
4
Наступний крок - пошук постачальників. Спробуйте вийти на виробника товарів і послуг, які ви збираєтеся запропонувати споживачу. Це істотно спростить вашу підприємницьку діяльність. Після укладення договору ви самостійно визначаєте ціну товару для покупців. В середньому, націнка на товари в столах замовлень становить близько 15-20% від закупівельної ціни.
5
Ваша задача - запропонувати покупцям якісний товар, для цього важливо написати для нього якомога повний опис, яке ви розмістите на сайті. Буде непогано, якщо ваша організація займатиметься кур'єрською доставкою по місту, в якому розташований офіс. Для інших міст підійде система накладених платежів, коли клієнт оплачуватиме товар при отриманні на пошті.