Як організувати безпеку на транспорті.

Вирушаючи в поїздку, пасажири сподіваються дістатися до місця призначення без ексцесів. Найчастіше так і трапляється, оскільки на кожному виді транспорту існує підрозділ, що відповідає за безпеку своїх клієнтів.
Вам знадобиться
  • - посадові інструкції.
Інструкція
1
Для дотримання безпеки на транспорті необхідно створити комплекс певних заходів, які повинні бути спрямовані на те, щоб знизити можливість появи факторів, що загрожують життю і здоров'ю пасажирів. Крім того, важливо не допустити пошкодження вантажів, рухомого складу та об'єктів підрозділу, що займається перевезеннями.
2
В основному, комплекс заходів, що вживаються для забезпечення безпеки, є універсальним для багатьох видів транспорту. Зокрема, обов'язковим правилом є проходження рухомим складом технічного огляду. Пасажирський транспорт, який працює усередині міст (автобус, тролейбус, трамвай, метро), оглядають як мінімум раз на добу. Літаки оглядаються після кожного польоту, а залізничний транспорт на кожній великій станції під час руху і в пунктах обороту. За результатами огляду технічна бригада вирішує, чи потребує транспортний засіб в поточному ремонті або ж ні.
3
Особливий контроль ведеться за станом інфраструктури. На залізничному транспорті, зокрема, при сильному зносі рейок вводиться швидкісне обмеження або створюються так звані «вікна», під час яких ремонтно-відновлювальні склади займаються заміною рейок і шпал. Найгірше інфраструктура розвинена на автотранспорті, оскільки якість дорожнього полотна на багатьох федеральних трасах залишає бажати кращого.
4
Транспортні компанії часто організовують спеціальні психологічні тренінги для своїх співробітників, щоб навчити їх правилам поведінки в екстрених ситуаціях. Саме від дій службовців компанії-перевізника залежать життя сотні пасажирів, тому цьому приділяється велика увага.
5
У зв'язку із збільшеним числом терористичних актів на транспорті у всіх аеропортах і залізничних вокзалах були встановлені металодетектори та збільшено кількість патрульних нарядів поліції. Крім того, створюються спеціальні підрозділи, основна функція яких - виявлення в загальному пасажиропотоку людей, потенційно небезпечних для оточуючих.
В даний час існує безліч пропозицій ремонтно-будівельних робіт. Не дивлячись на таку велику конкуренцію якість цих послуг, на жаль, в деяких випадках залишає бажати кращого. Виникає це, в основному, унаслідок неправильної організації бригади. Адже, часом, багато помиляються, припускаючи, що для її створення необхідний тільки невеликий капітал.
Інструкція
1
Щоб правильно організувати бригаду , дотримуйтесь декількох важливим умовам: пошук фахівців, реєстрація бригади, покупка інструментів, реклама, активний пошук клієнтів.
2
До пошуку фахівців потрібно підійти дуже серйозно, т.к. від цього більшою мірою залежить якість виконаної роботи в майбутньому. Шукайте фахівців з досвідом і хорошою репутацією.
3
Вам необхідно буде стати членом будівельно-ремонтної організації та отримати статус юридичної особи. Адже тільки на підставі цього ви зможете вести будівельні та оздоблювальні роботи.
4
Коли необхідні формальності будуть пройдені, займіться покупкою інструменту. Не економте. Хороший інструмент прослужить вашій бригаді довго і не зламається в самий невідповідний момент.
5
Якщо ви не маєте в своєму розпорядженні достатніми коштами - варіант оренди з правом викупу (лізингу) для вас. Не виключайте і того, що ваші бригадири можуть працювати особистим інструментом. Обговоріть такий варіант. Замість втраченої амортизації буде надбавка до зарплати.
6
Не забувайте про рекламу. Правильно представлена послуга не залишиться непоміченою. Для початку зробіть пару показових пробних робіт, оплатою за які будуть позитивні відгуки і фоторепортаж.
7
Створіть свій власний сайт з відкритим доступом, на якому можна буде подивитися всі показові матеріали. Розмістіть рекламу в газетах, на телебаченні. Все це вам допоможе знайти перших клієнтів.
8
Забезпечте свою бригаду декількома об'єктами - для початку 2-3. Це допоможе вам виключити простої в роботі. Адже не скрізь бригада в повному складі може придатися повністю. Плануйте обов'язки бригадирів так, щоб кожна людина приносив користь і плідно працював на протязі всього дня.
9
Не відмовляйтеся від нових клієнтів. Пам'ятайте, чим більше замовлень - тим менша ймовірність залишитися без роботи.
Корисна порада
Будьте уважні. Слідкуйте за роботою вашої бригади. Один неякісно виконане замовлення позбавить вас трьох потенційних клієнтів.