Як відрегулювати рульовий механізм.

Рульовий механізм автомобіля являє собою один з його найважливіших вузлів. Через несправності в рульовому управлінні водій може потрапити в серйозні неприємності на дорозі, тому слід уважно ставитися до даного елементу авто.
Вам знадобиться
  • - динамометр;
  • - штангенциркуль;
  • - універсальний набір інструментів.
Інструкція
1
Перевірте рульове колесо на можливий люфт. Це відстань, на яку кермо обертається без використання механізму повороту коліс. Виміряйте його за допомогою штангенциркуля. Зафіксуйте його на вазі у верхній або нижній точці рульового колеса. Встановіть контрольну точку і вставте з нею початок отсчетного механізму штангенциркуля. Сам кермо поверніть до протилежної точки люфту. Необхідно розсунути вимірювальне плече і поставити його на контрольну точку, зазначену на кермі. Неприпустимим вважається люфт, що перевищує 35 мм. Його необхідно відрегулювати.
2
Виконайте регулювання люфту рульового колеса. Вона здійснюється додатковим посиленням карданних шарнірів рульового вала. Знайдіть регулювальний гвинт шарнірів, після чого виставите допустимий люфт, регулюючи гвинтами зусилля.
3
Поверніть на повний оборот рульове колесо, закріпивши на ньому динамометр. Рульове управління з гідропідсилювачем не повинно перевищувати 5 кг за показаннями динамометра. Механічне рульове управління відповідно до маркою і моделлю автомобіля допускає коливань показника від 6 до 10 кг. Ознайомтеся з технічною документацією на ваш автомобіль.
4
Перевірте і відрегулюйте при необхідності зусилля, що прикладається для повороту керма. Це здійснюється за допомогою динамометра. На автомобілі, обладнаному гідропідсилювачем, заведіть мотор, залишивши його попрацювати протягом 5 хвилин, щоб рідина в гідропідсилювачі могла розігрітися до робочої температури.
5
Відрегулюйте на рульовій тязі кульові шарніри, якщо їх свідчення завищені. Для цього встановіть автомобіль на естакаді, оскільки знадобиться доступ до нього з боку дна. Перевірте кріплення шарнірів рульових тяг і підтягніть його, якщо шарніри «розбовтані». Перевірте також динамометром демпфер рульової колонки: прикладається зусилля не повинно перевищувати 5 кг.