Як організувати день підлітка. Як розпланувати свій день підлітку.

Підлітки все ще потребують чіткого та постійному режимі. Грамотна організація дня сприяє вихованню вольових якостей, привчає до дисципліни. Потрібно спланувати день підлітка так, щоб для кожного виду діяльності було свого часу.
Інструкція
1
Кращий час для приготування домашнього завдання - з 15 до 17 годин. У цей проміжок часу, за спостереженнями фахівців, у дітей спостерігається особлива концентрація уваги і підвищена працездатність. Після 18 годин вона різко падає, тому дуже важливо вкластися в цей час. Звичайно, дитина повинна трохи відпочити після школи.
2
Після виконання домашнього завдання залишається вільний час, який просто необхідно планувати. Якщо ви не хочете, щоб дитина до пізнього вечора сидів біля монітора або бовтався безцільно у дворі, займіть його цікавими захопленнями. Спорт, танці, театр, музика, іноземні мови заповнять вільний час і допоможуть самореалізації дитини. А підлітку як повітря необхідна самореалізація. Він повинен чогось досягати в цьому світі.
3
Після уроків та секцій часу залишається зовсім мало. Але не можна забувати, що підлітку не можна без спілкування. І, швидше за все, незважаючи на втому, він все одно захоче погуляти з друзями. Виділіть хоча б годину на такі прогулянки, нічого страшного в цьому немає. Але ви повинні бути усвідомленим батьком і бути знайомими з приятелями вашого підлітка.
4
Щоб підліток відчував любов батьків, обов'язково проводите хоча б годину разом з ним. Це неодмінно позначиться на зміцненні сім'ї, на побудові взаєморозуміння. Зближує навіть спільний перегляд фільмів, але краще пограти з дитиною в шахи, шашки, «Монополію» або зібрати цікаві пазли.
5
Для відновлення сил необхідний нормальний сон. Підлітки повинні спати не менше 8-9 годин, інакше рівень їх працездатності знижується, що негативно позначається на успішності. Хронічне недосипання служить причиною неврозів та інших проблем зі здоров'ям.
6
Дотримання цих простих принципів не тільки зніме з вас відповідальність за невлаштований дозвілля дитини, але і запобіжить проблеми батьків і дітей.