Як вичинити шкуру в домашніх умовах. Як обробити шкуру барана.

Будь-якому справжньому господареві, який живе повністю за рахунок свого господарства, хочеться максимально використовувати продукти, які він отримує. Вирощуючи худобу, недостатньо правильно обробити м'ясо, шкури теж не повинні пропадати даром. Читайте методом вичинки шкур, який можна застосовувати в домашніх умовах.
Інструкція
1
Відмочування. Заготовлювати шкуру потрібно відразу після освежеванія, поки вона парна. Якщо шкура висохла без обробки, слід її відмочити. Роблять це для розм'якшення й зняття міздрі. Спочатку шкури оглядають, прибирають великий сміття з шкури і вивертають міздрею вгору. Тепер необхідно приготувати розчин для відмочування. Виходити потрібно з рідинного коефіцієнта шкури. Наприклад, всуху законсервована кроляча шкурка має ЖК 20, це означає, що 50 гр шкурки доведеться 1 літр рідини. Мокроконсервірованная шкурка кролика має ЖК 8-9, для сухоконсервірованной шкури вівці - ЖК 10. Розрахунок рідини на основі ЖК дозволяє скоротити витрати на хімікати, а також гарантує рівномірне розмочування шкур. Якщо ЖК невідомий, то розчин готують з таким розрахунком, щоб шкури в ньому легко оберталися і не притискалися один до другу.Раствор готують з солі кухонної і антисептика. Його роль може виконувати ZnCl (2г/л), фурацилін (1 таблетка) або формалін (1г/л). Можливо, замість антисептика використовувати оцтову кислоту (5-7г/л). Кількість солі кожен підбирає індивідуально, в середньому це 30-50 г/л. У розчин опускають шкури і виймають через 12 годин. Якщо шкури не стали м'якше, не схожі на парні, потрібно залишити їх ще на деякий час.
2
Мездрение. Цей процес спрямований на позбавлення шкурки від залишків м'яса і жиру, а також зайвого шару самої шкіри. Обробку роблять на мездрільних верстаті або колоді, вивернувши панчіх шкури навиворіт. Здирається міздря залізними щітками або тупим ножем. Їх поверхня повинна бути вирівняною, щоб не пошкодити шкуру. Обробляють починаючи з огузка, просуваючись до голови.
3
Прання. Мосле мездренія, шкури миють в розчині. Щоб його приготувати, потрібно взяти миючий засіб (прівоцел) або прального порошку 3г/л і сіль 20г/л. Шкури занурюють у розчин на 5 хвилин, віджимають і тут же кладуть в розчин Пікель.
4
Пікеліваніе. Цей процес передбачає занурення шкур в розчин з солі і кислоти. Кислота розпушує волокна шкіри, роблячи їх пластичними і тягучими. Після пікеліванія шкуру можна розтягнути в будь-яку сторону. В основному використовують оцтову, мурашину або молочну кислоту, які дають найкращі результати. Розчин Пікель складається з 50 г солі і 15 г оцтової кислоти (або 5 г мурашиної кислоти) на 1 літр води. Шкури занурюють у розчин і через 12 годин витягують. Шкури весь час перемішують. Перевіряють готовність шкури згинаючи шкуру і здавлюють. Після розгортання на місці згину повинна бути біла смужка.
5
Дубление. Воно необхідне для додання шкурі міцності. В якості дубителів використовують сполуки алюмінію, хрому, титану, заліза, таніни, формальдегіди і т.д. Хромовий розчин використовують найчастіше, для його приготування беруть 50 г солі, 6 гр хромового дубителя на 1 літр і розчиняють в дуже гарячій воді. Шкури в Дубила залишають на 12-24 години, постійно підігріваючи.
6
Жирування. Воно надає шкурі блиск. Жирування готують з 100г солі, 25г гліцеріна20 г нашатирю і 70 г жовтка на 1 л води. Розчин нагрівають і наносять щітками, потім шкури складають міздрею до мездре.
7
Сушка. Шкури віджимають в центрифузі, потім досушують в теплових камерах для сушіння при t 40-45оС. У висновку шкури відкочують в центрифузі з тирсою, хутро при цьому шліфується, потім шкури мнуть в спеціальних барабанах, шкури при цьому кілька розтягуються.
вичинювання, або вичинка шкур, - заняття дуже давнє. Людина здавна використовував шкури добутих тварин для виготовлення одягу. Щоб шкура стала зручною шубкою, шапкою або піджаком, над нею треба чимало потрудитися.
Вам знадобиться
  • Емальований бачок або скляна посудина, житнє або вівсяне борошно грубого помелу, сіль кухонна, сода, дріжджі, галун хромові, пральний порошок.
Інструкція
1
Висушену прісно-сухим способом шкуру помістіть в бачок і залийте водою. Вимочуйте, міняючи воду двічі на день і розминаючи, кілька діб. В результаті шкура повинна зовні стати схожою на свіжу. Щоб, отмока, шкура заодно і відмилася, додайте у воду прального порошку.
2
Наступний після отмокі етап - мездрение. Натягніть шкуру на колоду хутром всередину або розкладіть, якщо вона велика. Тупим ножем, або зворотною стороною пиляльного полотна, або сталевий щіткою акуратно знімайте з неї залишки жиру, м'яса і плівки в напрямку від хвоста до голови і від хребта до живота.
3
Знежирте шкуру , промивши її ще раз в розчині прального порошку, шампуню або туалетного мила, залежно від того, що ви вичіняете. Дайте стекти всій воді і протріть мездру чистою сухою ганчіркою, щоб видалити залишки непотрібної вологи.
4
Наступний етап вичинки - квашення. В емальованому або скляному посудині приготуйте наступний склад: в 1 літрі гарячої води розмішайте 200 г житнього або вівсяної муки грубого помелу, додайте в бовтанку 7 г дріжджів, 25 г кухонної солі і 0.5 г харчової соди. На 1 кг шкур необхідно 3 кг цього киселю.
5
В остиглий розчин занурте шкуру міздрею назовні. Процес досить довгий, але важливо не перетримати, бо це може привести до випадання волосся. Шкуру періодично перевертайте. Через 2-3 дні на поверхні міздрі повинен з'явитися білий наліт і розчин придбає стійкий запах хліба. Процес закінчено. Вийміть, дайте стекти розчину і приступайте до дублення.
6
Покладіть на 1 л води 7 г хромових квасцов і 55-60 г кухонної солі. Періодично перемішуючи, витримайте шкуру в розчині від 12 до 24 годин. На 1 кг шкур має припадати 3 літри хромового дубителя.
7
Заготовте кору і дрібні гілочки верби. Заповніть ними посудину, чи не утрамбовуючи, і проваріть 30 хвилин. Потім розчин злийте, додайте в нього 50 г кухонної солі на 1 л води і остудіть. Це таннідное дублення. Шкура в ньому може перебувати від 12 годин до 4-х діб, поки шкіра не просочиться повністю. Після дублення шкуру на дві доби покладіть під гніт на дозрівання.
8
Щоб шкура стала м'якою, підвищилася її міцність і еластичність, прожіруйте мездру який-небудь водно-жирової емульсією. Після жирування залиште шкуру на пролежку на 3-4 години. Не даючи шкурі повністю висохнути, розімніть, порастягівайте її в різних напрямках. Потім натріть мездру крейдою і затріть наждачним папером. Залишилося надати товарний вигляд - вибийте шкуру і розчешіть хутро.
Зверніть увагу
Зазначеним способом можна вичінять шкури найрізноманітніших тварин. Необхідно тільки залежно від виду тварини, віку, величини шкури робити поправки на концентрацію розчинів та час перебування в них шкур.
Корисна порада
Якщо шкура свіжознятий, «парна», перший етап отмокі опускається.