Як перенести переліт.

Літак вважається найбільш безпечним видом транспорту. Проте, пересування по повітрю у багатьох людей як і раніше викликають стрес, як моральний, так і фізичний. Щоб знизити нервову напругу і зменшити негативний вплив на своє здоров'я, ознайомтеся з наведеними рекомендаціями. Це допоможе вам краще перенести переліт.
Інструкція
1
Підготуватися до майбутнього перельоту необхідно заздалегідь. Приготуйте всі документи, речі та ліки, які можуть вам знадобитися безпосередньо під час польоту. Приділіть достатньо часу для сну, щоб уникнути зайвої нервозності через втому.
2
Не вживайте перед вильотом газовані напої, перепади тиску на висоті можуть привести до неприємних відчуттів. Віддайте перевагу простій воді або цитрусовим сокам. В літаку пийте часто, але потроху. Від кави і чаю відмовтеся, кофеїн в стресовій ситуації виступає як додатковий подразник і тільки збільшить тривогу.
3
Прийміть таблетку від захитування, якщо є порушення в роботі вестибулярного апарату. Крім того, якщо у вас проблеми з судинами, то краще проконсультуватися з лікарем. Можливо, вам доведеться випити разжижающее кров ліки, наприклад, кардіоаспірін. Однак дозу не слід визначати самостійно. Якщо ви застуджені, постарайтеся позбутися від закладеності носа за допомогою крапель. В іншому випадку ваші судини також можуть постраждати.
4
Багато вживають алкоголь до і після зльоту і часто в чималих кількостях. Можливо, це допомагає їм перенести переліт, проте вельми заважає іншим пасажирам. Крім того, важко припустити, як поведе себе ваш організм на висоті в цьому випадку. Якщо ви зовсім не можете обійтися без спиртного, то випийте трохи сухого білого вина.
5
Вам можуть знадобитися льодяники. Вони допомагають знизити больові відчуття, коли на зльоті або при посадці закладає вуха. У деяких компаніях-перевізниках їх роздають стюардеси, але краще запастися своїми цукерками. Якщо ж ви про це забули, то спробуйте два наступних способу: широко розкрийте рот, як при позіху, або з силою сглотніте слину.
6
Відмовтеся від незручного взуття і одягу. Невипадково існує термін «дорожній одяг», це означає «комфортна». У ній ви повинні відчувати себе спокійно і розслаблено, адже в кріслі вам доведеться провести кілька годин. Періодично робіть міні-гімнастику: крутите ступнями або переступали з п'яти на носок, потягніться, покрутіть головою, щоб розігнати кров.
7
Якщо ви носите контактні лінзи, озбройтеся зволожуючими краплями для очей або зовсім зніміть їх на час польоту. В салоні дуже сухе повітря, так що краще скористайтеся очками, щоб уникнути почервоніння.
8
Візьміть з собою спеціальну подушку, яка допоможе вам заснути, якщо політ чекає довгий. Вона надягає з боку потилиці і підтримує шию.