Як закріпити телевізор. Як зробити кронштейн для телевізора.

Щойно в нашому побуті з'явилися телевізори з плоским екраном, стало зрозуміло, що вони економлять багато простору. Першим нововведенням була поява плоских моніторів, але вже тоді було ясно, які зручності принесе новий вид панелей екрану. На стіні телевізор не тільки не заважатиме, але й прикрашати її, як картина.
Вам знадобиться
  • Телевізор, кронштейн, електрична дриль.
Інструкція
1
Варто відзначити, що монтаж телевізора робиться з розрахунку ваги телевізора. При великій вазі вашого телевізора, бажано покликати кого-небудь на допомогу. Під'єднати кронштейн ви зможете самі, але підняти телевізор для з'єднання з кронштейном, завдання не з легких. Визначтеся з вибором стіни, на яку буде монтуватися телевізор. На стіну з гіпсокартону не рекомендується вішати важкі апарати, вагою більше 30 кг.
2
При покупці такого виду телевізора, візьміть в цьому ж магазині і шарнірний кронштейн. Вибір кронштейна повинен впасти на модель, відповідну вазі вашого телевізора. Перевірте документацію до кронштейну, бажано отримати інструкцію російською мовою. Якщо такої моделі не виявилося, то докладно розпитайте продавця-консультанта про те, як саме виробляється монтаж кронштейна.
3
Кронштейни можуть бути двох видів: для плоских телевізорів і для телевізорів з ЕЛТ (основа - поличка). У нашому випадку розглядається кронштейн для LCD та плазмових телевізорів. Але спосіб кріплення у цих кронштейнів абсолютно однаковий. Тому, після того, як ви принесли обновки додому, приступайте до їх складання.
4
Оберіть місце під телевізор. Прикладіть одну частину кронштейна і олівцем намітьте точки для кріплення.
5
Просвердлите отвори для монтажу частини кріплення. Прикрутите кронштейн, використовуючи саморізи.
6
Інша частина кронштейна кріпиться до телевізора. Після цього їх можна поєднати.
7
З'єднання складових частин кронштейна постарайтеся зробити з будь-ким. Це убезпечить вас від травм і вашу обновку від падіння.